טיולי 2021

טיול כוכב למשפחות עם ילדים צעירים

טיול לילדים קטנים

 

טיול כוכב עם ילדים צעירים

הרעיון של טיולי כוכב למשפחות בקבוצה הוא להציע למשפחות עצמאיות טיול איכותי בקבוצה במסגרת טיול מובנית ומוקפדת בליווי צוות של שני מדריכים.

כל משפחה נוהגת ברכב משפחתי מפנק, מתגוררת בבית משפחה מסודר ומאובזר במיקום המשרת את תכנית הטיול. צוות מדריכים מוביל את שיירת המכוניות על פי תכנית הטיול אל הפעילויות והאתרים המתאימים למשפחות, היחוד בסגנון טיול זה נובע מכך שלמשפחה המטיילת אין כל מחוייבות או תלות בקבוצה.

כמשפחה תוכלו להיצמד למדריכים ולקבוצה, או לחילופין,  להתנתק מהשיירה ומהקבוצה ולבחור בקצב אחר או בחלופה.

על מנת לדייק את הטיול ולהתאימו למשפחות בהן גילאי הילדים הוא מתחת לגיל 11, יצרנו טיולים מיוחדים- טיולי כוכב לקטנטנים בהם הדגש הוא על ההתאמה של הטיול על כל מרכיביו למשפחות צעירות.

חשבנו על כל רגע בטיול והתייחסנו בהמון תשומת לב לכל ניואנס על מנת שהטיול יהיה מוצלח ומתאים לגילאי הילדים.

 

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם

 

הכנות והתארגנות לטיול

בטרם היציאה לטיול ננחה אתכם, נייעץ ונסיע בהתארגנות לקראת היציאה לטיול.
טיפלנו מראש עבורכם בכל מרכיבי הטיול המנהלתיים כגון טיסה, שכירות הרכב, שכירות הבית, תיאומים, הזמנות וכדומה. כל המרכיבים הללו הם איכותיים ביותר, נבחרו בקפידה והותאמו לצרכים של משפחות עם ילדים צעירים.
ננחה אתכם ונלווה אתכם בתהליך ההכנות לטיול בכל הנוגע לרשיונות, ביטוחים תיאומים ועוד פרוצדורות נדרשות לקראת הטיול.
נייעץ ונעזור לכם להתארגן לקראת האריזה ולקיחת הציוד המתאים לטיול שכזה על מנת שיהיה לכם נעים ונוח, על מנת שלא יחסר לכם דבר, אך מאידך, גם על מנת שתשאירו את הדברים המיותרים לטיול…בבית.
נספר בהרחבה ומראש אודות התכנית המיוחדת ועל הפעילויות והאתרים המותאמים למשפחות צעירות בהם תבלו בטיול על מנת שתוכלו להתכונן מראש, להיערך ולשתף את הילדים במגוון החוויות המזומנות לכם ולהם בטיול.

 

משך זמן הטיול

חשוב להתייחס בכובד ראש לבחירת משך זמן הטיול. שמונה ימים במתכונת הטיול שלנו הוא משך זמן אידאלי לטיול משפחות באירופה.
בחרנו לטייל במסגרת השבועיים האחרונים של חודש אוגוסט, בסוף החופש הגדול, בתקופה בה המסגרות הפרטיות סגורות והילדים הצעירים בחופשה.

 

הטיסה והיום הראשון

אנו מייחסים חשיבות רבה ליומו הראשון של הטיול, במיוחד כאשר מדובר בטיול עם ילדים צעירים.

ברור לנו שתהליך ההגעה אל היעד בו נטייל קשה ארוך ומתיש ולכן דאגנו בטיולי הקטנטנים שלנו לתנאים נוחים ומיטביים ליום רגיש זה.

נהפוך את הטיסה לאירוע משמעותי ומהנה  נשתדל ככל שנוכל, בעזרת צוות המדריכים שלנו לצמצם את הקושי של היום הראשון לחווייה נעימה וחיובית.

בטיולי הכוכב שלנו אנו טסים בטיסות אל על סדירות וישירות.

נמריא מישראל בשעות הצהריים כך שיום הטיסה יתחיל כבוקר רגיל ומוכר בבית.

ננחת בשעות הערב ביעד שלנו ושם, בזמן שאחד ההורים עסוק בפרוצדורות של שכירות הרכב בליווי אחד המדריכים, המדריך השני יוביל את ההורה השני עם הילדים… לטעום את השוקו והלחמניה של המקום אליו הגענו…

משדה התעופה נצא בשיירה של מכוניות בהובלת המדריכים לנסיעה קצרה אל בית מלון בו לנים בלילה הראשון.

 

הרכב השכור

מטבע הדברים כאשר יוצאים לטייל באירופה עם ילדים, ובמיוחד כאשר מדובר במשפחות עם ילדים צעירים, יש לארוז בערך חצי בית ולהוסיף עגלות, כסאות בטיחות ועוד ועוד….

כל הציוד עימו מגיעים לטיול צריך להיכנס איכשהו לרכב השכור ולדאוג שישאר גם מקום….לילדים 🙂

אנו דואגים לשכור רכב מספיק גדול ומרווח על מנת שיהיה מספיק מקום נוח לילדים חגורים בכסאות הבטיחות במושב האחורי וכן שיהיה תא מטען מספיק גדול ומרווח שיוכל להכיל את המזוודות.

 

מקום המגורים

בלילה הראשון בטיולים שלנו למשפחות עם ילדים צעירים אנו לנים בבית מלון.

בכל יעד בו נטייל נבחר בית מלון ובו חדרים משפחתיים עם ארוחת בוקר.

למחרת בבוקר ניסע אל האזור שהוא מרכז הטיול שלנו ושם נתגורר למשך שישה לילות בבית משפחתי מסודר מאורגן ומאובזר המתאים למשפחות.

בתי הנופש המשפחתיים שלנו יהיו ממוקמים תמיד במקום מרכזי ביחס לבחירת הפעילויות והאתרים בהם נבקר במשך הטיול כך שמרחקי הנסיעה במהלך השבוע לא יהיו ארוכים מידי.

הבתים מסודרים ונקיים, מצויידים ומאובזרים בכל מה שנדרש על מנת להתגורר במהלך שבוע הטיול בבית נעים ומסודר.

מידי בוקר נצא לפעילויות ולאטרקציות ונחזור אל הבתים שלנו מידי ערב ללינה.

 

תכנית הטיול

אחרי שדאגנו לכל נושאי הטיול וטיפלנו בכל ענייני המנהלה- הגיע הזמן להתחיל לבלות ולהנות מהטיול עצמו, מהאתרים מהאטרקציות ומהפעילויות.

מחשבה רבה הושקעה בבניית מסלול הטיול, בלוח הזמנים, בבחירת האתרים והאטרקציות.

קצב הטיול מותאם במיוחד למשפחות צעירות והפעילויות מותאמות במיוחד לילדים צעירים.

בחרנו לבלות בפארקי שעשועים ובאטרקציות בהן הילדים הצעירים יהנו מבילוי חווייתי המתאים לגילם, בחרנו לשלב בילויים באתרי טבע המותאמים במיוחד למשפחות ולילדים צעירים, בחרנו באתרים משמעותיים ומרשימים המשאירים חותם בזכרונם של הילדים וההורים כאחד, בחרנו להכיר את האזור בו אנו מטיילים על ייחודו ואפיוניו בהנגשה למשפחות צעירות תוך מתן תשומת לב לחוויית הילדים הצעירים בכל רגע ובכל שנייה בטיול ובתוספת הדרכה אטרקטיבית המגיעה אל הילדים ושאינה שוכחת שגם ההורים כאן.

 

המדריכים המשפחה והקבוצה

הטיול איתנו מלווה על ידי צוות של שני מדריכים מיומנים מאוד, מקצועיים ומנוסים.

חלק מתפקיד המדריכים בטיול שכזה הוא להעניק לכם, ההורים, את ההזדמנות להנות בראש נקי ושקט עם הילדים.

המדריכים יובילו את הטיול, ינהלו אותו, ידריכו, יכוונו, ייעצו לכל משפחה יעוץ אישי לפי דרישה, ינחו מקרוב ומרחוק ויעניקו לכם את כל השירות הנדרש על מנת שתוכלו לבלות ולהנות ללא דאגות ובלי להיות מוטרדים מדבר.

בטיול משתתפות משפחות בעלות הרכב משפחתי דומה. טיולי הכוכב לקטנטנים שלנו מתאפיינים בכך שגילאי כל הילדים המשתתפים בטיול הם עד גיל 11 כך שיש התאמה גילאית בין משתתפי הטיול ולכן הקצב, הבחירות והמהות של הטיול כולו- בהתאם.

הקבוצה מעניקה לחווית הטיול משמעות נוספת מעצם הבילוי בחברת ילדים והורים נוספים בגילאים דומים. החוויה מחברת ונוצר הווי קבוצתי מיוחד ומהנה .

ובנוסף לכל אלה אנו מקפידים מאוד לייצר חוויה אישית משפחתית פרטית לכל משפחה ומשפחה כך שאתם, כמשפחה תוכלו להנות משני העולמות של הטיול המשותף בקבוצה ובחברת המשפחות האחרות תוך כדי שמירה על פרטיותכם ותוך כדי היכולת להתנתק מהקבוצה ולו לחלקים מסויימים של היום כאוות נפשכם וללא תלות או מגבלה העלולה לפגום בטיול המשפחתי האישי שלכם.

אנו מקווים שהצלחנו לעניין ולסקרן אתכם בטיולים המיוחדים שלנו

 

לטיולי כוכב בקיץ 2019

 

נשמח לעמוד לשירותכם ולענות על שאלות בטלפון 052-8745674

× דברו איתנו