טיולי 2021

מה זה טיול כוכב? | נוהגים לטייל – טיולי משפחות בקבוצה

טיול כוכב באירופה

מה זה טיול כוכב?

טיול כוכב למשפחות הוא סגנון טיול ייחודי המשלב בין טיול מאורגן למשפחות לטיול למשפחות עצמאיות בקבוצה.

הטיול המאורגן בא לידי ביטוי בארגון של הטיול – מסלול טיול מאורגן, טיסות לאירופה, השכרת רכב, הזמנת יחידת נופש והדרכה.

אנחנו גם מארגנים קבוצת משפחות עם ילדים כך שהחברה בטיול תתאים לכל משפחה ולילדים וגם להורים תהיה חברה נעימה וקבוצת טיול מגובשת.

אך לא מדובר בטיול מאורגן לאירופה במובן הקלאסי של המילה- כל משפחה יכולה להחליט לאיזה פעילות היא רוצה להצטרף, ובמידה והיא אינה מעוניינת היא לא משלמת על הפעילות ונציע לה חלופה כולל הוראות הגעה.

בכל שלב בטיול הכוכב משפחה יכולה לבחור האם היא רוצה להיות חלק מהקבוצה או אם היא רוצה להתנתק ולהמשיך לבדה. את העצמאות הזאת מאפשר היתרון בהשכרת רכב פרטי לכל משפחה.

מה כולל טיול כוכב למשפחות

 • טיסות סדירות וישירות ליעד הטיול
 • השכרת רכב באירופה
 • דירת נופש פרטית למשפחה
 • תכנון מסלול טיול
 • אטרקציות לכל המשפחה
 • הדרכה מקצועית בעברית ממדריכים ישראלים
 • ועוד…

מתי נוסעים ולאן?

היער השחור (ראש השנה) – 7 ימים מלאים
ראש השנה 2019
טיסה הלוך: 27.09.2019
טיסה חזור: 03.10.2019 (+1)

היער השחור ראש השנה

למסלול הטיול המלא >>>

איך בוחרים טיול כוכב

איך בוחרים טיול כוכב

בטיולים באופן כללי, וביחוד בטיול מסוג טיול כוכב במסגרת משפחתית בחו”ל נחוץ בסיס, נחוצה נקודת אחיזה, נחוץ עוגן.

כאשר מחליטים לצאת לטיול משפחתי בחו”ל יש לחשוב על אין ספור פרטים, להתארגן ולתכנן כמובן תוך כדי התחשבות ברצונותיהם ובצפיותיהם של כל בני המשפחה שהרי מדובר בראש ובראשונה בחווייה משותפת לכולם, טיול משפחתי ממנו אנו שואפים לחזור הביתה מרוצים, משפחה מגובשת, שמחה, מאושרת ומלאה בזכרונות נהדרים.

הבוחרים לטייל כמשפחה בטיול מסוג טיול כוכב יהנו מהיתרונות של סגנון הטיול הזה בראש ובראשונה מכך שהמגורים במהלך טיול כוכב דומים לביתי והמוכר, לנוח- יש בסיס, יש עוגן, יש יציבות- יש בית.

נוחתים בסביבות היעד, אוספים מכונית משדה התעופה ונוסעים אל הבית של הטיול, בית הממוקם במרכז האזור בו בחרנו לטייל טיול כוכב משפחתי בקבוצה.

ובבית של הטיול- מתמקמים, מתרווחים, מרגישים בנוח.

פורקים את המזוודות, רוכשים מצרכי מזון בסופר מרקט ומתארגנים. הופכים לפרק זמן קצר להיות סוג של תושבי המקום. מידי בוקר יוצאים מן הבית אל החנות המקומית, רוכשים מצרכי מזון טריים- מקומיים, מתנהלים במקום כמנהג המקומיים. נוסעים לבלות ולהנות באזור וחווים את החוויות והאטרקציות שהאזור מציע.

בשעות אחר הצהרים או בשעות הערב, אחרי הבילויים והפעילויות, חוזרים הביתה- אל הבית של הטיול.

העובדה כי טיול כוכב מבוסס על מגורים בבית אחד, בבסיס יציב וקבוע מניבה יתרונות רבים:

פורקים את המזוודות בהגעה אל הבית של הטיול ועד סופו החפצים שלנו מסודרים בארונות ובמקומות איחסון נוחים – יעיל נוח ונעים.

אוכלים מה שרגילים ומה שאוהבים ומכינים את המזון שלנו בעצמנו, עם הטעמים המוכרים והאהובים.

מצטיידים במזון בהתאם להעדפות ולהרגלים – כל בני המשפחה נהנים מארוחות לטעמם ולפי העדפותיהם וגם נהנים מחיסכון כלכלי משמעותי בהשוואה לכלכלת מסעדות ודוכני מזון. (כמובן שאם מתחשק לאכול במסעדה- למה לא- האופציה הזו קיימת תמיד.)

משלבים אם רוצים גם נופש משפחתי במסגרת הטיול. לא חייבים לרוץ ולהתרוצץ מידי יום- כל היום. ניתן פשוט להישאר בבית של הטיול או בסביבתו הקרובה, ולהנות ממה שיש למקום להציע. נחים, נופשים ומטיילים בסביבה הקרובה.

מאחר ובסיס המגורים של הטיול הוא במקום אחד קבוע ממנו יוצאים ואליו חוזרים מידי יום, נותר מקום רב במהלך הטיול לגמישות ולהתאמת הפעילויות לנתוני המצב ברגע האמת בשטח, תוך כדי טיול.

ניתן לארגן את סדר הבילויים הפעילויות והביקורים באטרקציות השונות ואת לוח הזמנים על פי משתנים רבים בהתאם למזג האויר, למצב הרוח והחשק, להזדמנויות שנקרות בדרך ועוד.

תמיד ניתן לחזור למקום אותו פיספסנו בגלל משהו, להאריך שהייה בזכות חווייה שעולה על הצפיות, לצמצם שהייה במקום שאיכזב משום מה…להתגמש.

טיול כוכב הוא הבחירה המושלמת לאלו שרוצים להנות מהיתרונות של בית קבוע, מוכר ומסודר ביחד עם גמישות בניהול הטיול ואטרקציות רבות.

צפו: סרטון טיול להולנד

מי אנחנו?

מי אנחנו?

הטיולים שלנו כוללים טיולי קרוואנים למשפחות או טיולי כוכב למשפחות עם רכבים פרטיים ויחידת נופש משפחתית.
הטיול עם נוהגים לטייל מיועדת בעיקר משפחות שיכולות ורוצות לצאת לטיול עצמאי אך בד בבד להנות מהיתרונות של קבוצת משפחות בגילאים שונים, הדרכה מקצועית ואיכותית, מסלול טיול מהוקצע ומגוון אטרקציות לכל המשפחה בשילוב של טבע, תרבות ונופים. חוויה יחודית, מקורית ומגבשת למשפחות מיוחדות.

היתרונות בטיול כוכב עם נוהגים לטייל:

✅ קבוצת משפחות איכותיות ונבחרות
✅ יחס אישי לכל משפחה
✅ ניצול מיטבי של הזמן
✅ הכרות מעמיקה וארוכה עם אזור הטיולים
✅ מסלול טיול מגוון ועשיר
✅ טיול במתכונת מקורית וחדשנית
✅ תשלום רק עבור פעילויות שנעשו
✅ השכרת רכב ויחידת נופש לכל משפחה
✅ טיסות בחברות תעופה מובילות
✅ צוות של שני מדריכים ישראלים מומחים
✅ עצמאות ופרטיות משפחתית מובטחת
✅ אטרקציות לכל המשפחה
✅ שילוב בין עצמאות משפחתית לחברת משפחות
✅ הנחות קבוצה בכניסה לאתרים
✅ עשרות משפחות מרוצות בשנה

טיול כוכב בקבוצה

טיול כוכב בקבוצה

טיול כוכב בקבוצה מקבץ אליו משפחות עצמאיות ברוחן ובהווייתן שהרעיון של טיול המשפחתי באירופה קוסם להן.

כל משפחה בטיול מסוג טיול כוכב נוסעת ברכב משלה (בנהיגה עצמית) וביחד אנו שיירה של מכוניות אותה מוביל רכב המדריך.

כל משפחה מתגוררת בבית נופש משלה במתחם של בתי נופש בשכנות לבתים בהם מתגוררות המשפחות האחרות.

טיול כוכב למשפחות בקבוצה בעל יתרונות רבים המעצימים את החוויה של טיול משפחתי באירופה לאין ערוך:

 • המרכיבים המנהלתיים של טיול משפחתי בחו”ל כגון טיסה לאירופה, השכרת רכב והבית של הטיול מוזמנים ומתואמים מראש כך שהכל יהיה מתוזמן כראוי, נוח ומשתלם.
 • המסלול של טיול כוכב משפחתי מתוכנן ע”י יועצי טיולים מוסמכים ומנוסים המכירים את היעדים על בוריים, עומדים בקשר רציף עם בעלי ומפעילי המקומות ומעודכנים על הנעשה באזור הטיול לאורך השנה כולה.
 • מרכיבי המסלול: אתרים שונים, פעילויות תרבות, אטרקציות לילדים והיעדים השונים מתואמים ומוזמנים עבורכם מראש כך שמפעילי המקומות מצפים לנו ומבטיחים כי נתקבל בברכה ובסבר פנים יפות, כמו גם במחירים משתלמים ומיוחדים.
 • את המשפחות בטיול משפחתי מלווה מדריך טיולים מוסמך מנוסה ומיומן. 
 • המדריך צמוד אל הקבוצה ומוביל את שיירת הרכבים אל היעדים בהם נבקר ובהם נטייל, מדריך ומסביר, מתאם ומפעיל. בזמן אמת אנחנו מספקים המלצות למטייל בטיול כוכב כדי להתאים את הפעילות לכל משפחה ומשפחה.
 • מטיילים בנחת, ללא לחצים וללא הפתעות– המדריך מכיר היטב את האתרים, את מפעילי האתרים והאחראים עליהם ואת החלופות ומסוגל לספק פתרונות הולמות למצבים השונים בזמן אמת.
 • נפתור בעזרת הידע והנסיון שלנו בעיות העלולות להתעורר במהלך הטיול כך שתוכלו למצות את הזמן בצורה מקסימלית ולהנות מכל רגע (גם אם נניח שיורד לפתע גשם או שנתקלנו להפתעתנו בגל חום…)- אנו ערוכים להציע חלופות הולמות ומסוגלים לנצל מצבים בלתי צפויים להענקת חוויה שלא תישכח…
 • נפטור אתכם מהצורך לבזבז זמן יקר וסבלנות בהמתנה בתורים ארוכים ומיותרים בכניסות לאתרים השונים- אנו מרכזים את קניית הכרטיסים וחוסכים מכם את הדאגה והטירחה.
 • הקבוצה מורכבת ממספר משפחות. הבילוי באתרים ובאטרקציות ביחד עם החברים לקבוצה הוא יתרון עצום ומשמעותי.
 • במסגרת של טיול משפחות בקבוצה נוצר הווי מיוחד המוסיף פן חברתי לטיול. מתקיימות פעילויות משותפות, אטרקציות לילדים, מסיבות, אירועים וחגיגות.
 • במסגרת הקבוצה מבלים הילדים בחברת ילדים בני גילם וההורים נהנים מחברת ההורים האחרים.

הבחירה בטיול מסוג טיול כוכב למשפחות בקבוצה תעניק לכם קטע נפשי, הרגשת בטחון אטרקציות מעניינות, ניצול מיטבי של הזמן וחברה נעימה לכם ולילדכם.

ביחד ולחוד

ביחד ולחוד

טיול כוכב בקבוצה מקבץ אליו משפחות עצמאיות המעוניינות לטייל ביעדים נפלאים בראש שקט וללא דאגות.

החוויות הנפלאות משותפות לכולנו בטיול. מהר מאוד נוצר הווי מיוחד. כבר ביום הראשון, מיד עם ההיכרות הראשונה נוצרת- איך לא- שפה משותפת ייחודית המובנת למשתתפים בלבד (וזה רק “הולך ומחמיר” ככל שצוברים חוויות משותפות נוספות…)
נוצרים קשרים בין הילדים ובין ההורים ומספר משפחות היוצאות ביחד לחוויה היחודית שנקראת טיול כוכב בקבוצה. כולן הופכות מהר מאוד למשפחה אחת גדולה.
בשלב מוקדם מאוד של הטיול כבר מאוד קשה להבחין מי שייך לאיזה בית, מי שייך לאיזה רכב, מי האח של מי…כולם נוסעים במכוניות של כולם ומתחברים כאילו הכירו מתמיד, עוד לפני הטיול.
טיול מאורגן למשפחות בקבוצה שמטיילות ביחד, בקבוצה של משפחות ישראליות רגילות, כמוני כמוך, הוא מעבר לחוויה.
טיול מאורגן למשפחות טומן בחובו גם את תחושת הביטחון שמקנה הקבוצה. על כל צרה תקלה או בעיה בה נתקלים בדרך- וקורה שקורה- אתם לא לבד- אנחנו קבוצה.

א ב ל

טיול כוכב בקבוצה מורכב ממשפחות.
בטיול כוכב בקבוצה אתם מרוויחים מכל העולמות- אתם נהנים מיתרונות הקבוצה יחד עם זאת לכל משפחה יש עצמאות משפחתית.

כל משפחה נהנית מיתרונות הרכב המשפחתי והבית הפרטי והאינטימי של כל משפחה- ללא קשר או תלות בקבוצה.
כיצד אנו עושים זאת?
אנו מקפידים להקשיב לכל משפחה וללמוד עד כמה שאפשר פרטים נחוצים ורלוונטים ומקדישים זמן רב ללמידה וחשיבה משותפת עם כל משפחה ומשפחה אודות הגבול הדק העובר בין רצונם לחוות חוויות במסגרת הקבוצה לבין רצונם לחוות חוויות במסגרת משפחתית מצומצמת.
טיול כוכב מאפשר לכל משפחה את הרכב שלה והבית שלה- כך שפרטיותה של כל משפחה נשמרת מבלי שנוכחות המשפחות האחרות תפריע לאינטימיות המשפחתית.
הנסיעות ברכב הפרטי והמגורים בבית משפחתי פרטי ונפרד יוצרים הזדמנויות נפלאות לחיזוק תחושת המשפחתיות ולגיבוש משפחתי ולמרות שאנו קבוצה של משפחות בקבוצה של מטיילים, כל משפחה היא יחידה עצמאית המקבלת את החלטותיה ובוחרת בהעדפותיה על פי השקפת עולמה, על פי הקצב והרצון שלה. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת להתאים את הטיול לכל משפחה ומשפחה מבלי שהקבוצה תפגום באינטימיות המשפחתית אך במקביל- מבלי שהקבוצה תיפגע מפרטיות המשפחות.

כך נוצר המצב המיוחד והמצויין בו המטיילים עימנו בטיול כוכב בקבוצה זוכים להנות מכל העולמות: היתרונות שמעניקה הקבוצה בד בבד עם שמירת הפרטיות והמסגרת המשפחתית.

טיול החלומות: אטרקציות לכל המשפחה

טיול כוכב

כדי שאתם לא תבזבזו את הזמן על תכנון מסלול טיול ליער השחור או תחפשו את כל האטרקציות לילדים בהולנד, אנחנו בנינו לכם מסלול טיול מושלם שכולל את הפעילויות המענייניות, המאתגרות והטובות ביותר לטיול כוכב מושלם.

חלק מהפעילויות המתוכננות לטיול כוכב ליער השחור

 • פארק אירופה
 • אומגות ענק
 • מפלי הריין
 • פארק מים
 • מוזיאון מרסדס בנץ
 • ועוד…

חלק מהפעילויות המתוכננות לטיול כוכב בהולנד

 • ביקרו באמסטרדם
 • שייט תעלות
 • פארק שעשועים
 • פארק חבלים
 • טיול אופניים משפחתי
 • ועוד…

הבית של הטיול

star trips 1

טיול ליער השחור

בטיול כוכב למשפחות ביער השחור נישן בצימרים מרווחים ונוחים המתאימים ל-6 נפשות.

הצימרים להשכרה ביער השחור כוללים חדרי שינה לכל המשפחה, מטבח נוח הכולל כלי בישול, מקרר, גז, ומיקרוגל.

טיול להולנד

בטיול כוכב למשפחות בהולנד נתארח בכפר נופש הכולל יחידות נופש למשפחות עד 6 נפשות.

כפר הנופש כולל גם פארק שעשועים, פארק מים מקורה וכמובן שטח משותף לכל המשפחות המטיילות כדי להנות מהחברה בערב.

כל יחידת נופש בטיול כוכב מתאימה לשהייה בנוחות של עד 6 בני משפחה.

כל בית הוא עצמאי ומבודד, כך שפרטיותה של כל משפחה מובטחת.

בבית חדר שינה נפרד להורים.

חדר שינה לילדים עם שתי מיטות נפרדות.

סלון נוח המשמש גם  פינת אוכל וספה ההופכת בערב למיטה כפולה

המקלחת מחוממת ונוחה.

לכל בית רחבת כניסה בה ניתן להתרווח לאכול וסתם לנפוש בסוף היום.

star trip 2

star trip 1

star trip 3

star trip 4

star trip 5

 star trip 6

star trip 7

× דברו איתנו