קיץ 4 2020 | גרמניה (כולל היער השחור), אוסטריה, שוייץ וצרפת
טיול קרוואנים
טיול קרוואנים
גרמניה (כולל היער השחור), אוסטריה, שוייץ וצרפת
14 ימים מלאים
 • תאריכי הטיול: יציאה: יום רביעי 12.08.2020 חזרה: יום שלישי 25.08.2020 (+1)

יום חמישי 13.08.2020

גרמניה

 • פארק שעשועים

פתיח מהנה ושמח לטיול שלנו.

נסיעה קצרצרה מחניון הקמפינג בו התארחנו בלילה הראשון של הטיול מובילה אותנו לבילוי משפחתי מבדר ומהנה בלונה פארק מקסים.

בפארק מתקני שעשועים לבני כל הגילאים – רכבות הרים, מכוניות מתנגשות, כדור לשמיים, ספינת פיראטים, קרוניות דוהרות, קרוסלות ועוד ועוד.

 

 • חניון קמפינג בגרמניה

יום שבת 15.08.2020

גרמניה

 • ארמון מהאגדות

בין מרחבי נוף מהממים המאפיינים את מדינת בוואריה היפה, כשמולנו מתנשאים הרי האלפים המרשימים, על צוק נישא, ניצב הארמון היפה מכל הארמונות.נשמע את סיפורו המופלא והמעניין של המלך המיוחד, נצטלם על רקע הארמון והנוף המהמם שמסביבו, ניכנס אל הארמון ונסייר בין חדריו המפוארים.

נחזור אל הקרוואנים בכרכרה רתומה לסוסים או במסלול הליכה מקסים ביער.

ארמון וולט דיסני ארמון וולט דיסני השראה

 

 • חניון קמפינג בגרמניה

יום שני 17.08.2020

גרמניה

 • ראפטינג

היכונו לחווייה מדהימה מיוחדת מלאה באדרנלין ובריגושים לכל המשפחה.
על גדתו של נהר יפהיפה, בנוף עוצר נשימה, למרגלות ההרים הגבוהים, בנקיק מים מהמם נחנה את המכוניות שלנו ונצא להרפתקה משפחתית מרעננת. כל משפחה תקבל סירה משלה אליה יצורף מדריך, ציוד בטיחות ומשוטים ו…יחדיו, בשיירה של סירות נצא לשייט- ראפטינג מרגש ולא סוער במיוחד, מלא אדרנלין המתאים לכל בני המשפחה. על הנהר הרגוע, נזרום עם המים ובדרך נהנה מחווייה משפחתית וקבוצתית נפלאה. הזדמנות נהדרת להנות מהטבע הסלובקי במלוא הדרו מנקודת מבט נוספת.

 

 • נסיעה לשוויץ

נהנה מנסיעה בנופי שוויץ

בית בשווייץ

 

נסיעה בנופי שווייץ

 

 • חניון קמפינג בשוויץ

יום רביעי 19.08.2020

גרמניה

 • חווייה בחווה

במתחם החווה יוצא הדופן, הרחק ממסלול התיירים השחוק, נתארח בחברת בעלי חיים האופייניים לחוות חקלאיות באשר הן. נסתובב להנאתנו בחווה ואיתנו יסתובבו חופשיים ומאושרים המון חיות משק חמודות: לאמות, טווסים, ברווזים, תרנגולות, תרנגולי הודו, ארנבות ועוד ועוד.
בכל פינה במתחם יתגלה גן שעשועים נחמד העומד לרשות הצעירים שבחבורה ולחובבי הספורט הממונע מספקת החווה חוויית נסיעה במגוון סוגי רכבי חווייה כגון קארטינגים, טרקטורונים, באגים, טרקטורים ועוד.
כקבוצה ניכנס לאסם ונחגוג אירוע פרטי קבוצתי שלנו. בין היתר נהנה באסם משעשועים ומשחקים וביניהם קרבות סומו, השור הזועם, קליעה למטרה ועוד.
במתחם מסעדה מצויינת נעימה ויפה להפליא המשמשת כבית קפה או כמקום לסעוד בו ארוחה משפחתית טעימה.

 

 

 • אומגות ענק

הרחק מהמסלול המוכר הנדוש והרגיל
היכונו להרפתקה אקטיבית ואטרקטיבית במיוחד, למביני דבר ולחובבי אדרנלין.
מה צריך? לשקול מעל ל-28 ק”ג, להיות חובב אטרקציות אקטיביות ולדעת להתגבר על הפחד (שווה)
נרתמים ברתמת בטיחות, מצטיידים ביצר הרפתקנות ומגייסים אומץ, דואגים שיהיה מי שיצלם (חשוב- לתעד את חויית הריחוף) וקדימה, אל המגדל הראשון ממנו גולשים. מרחפים בסדרה של ארבע אומגות ארוכות וגבוהות.
פעילות מלהיבה ומלאה באדרנלין.
ומה עושה מי שלא מרחף?
אפשר ללוות לעודד לצלם ולהשתתף בשמחת המרחפים מלמטה או להמשיך בבילוי במגוון של אפשרויות בילוי נוספות שהמקום מציע.

 • בילוי אחר צהריים בחניון הקמפינג

 

 • חניון קמפינג בגרמניה

יום שישי 21.08.2020

גרמניה

 • פארק אירופה

גולת הכותרת של הבילוי המשפחתי בטיול שלנו בפארק השעשועים הגדול בגרמניה המארח מעל לארבעה מליון מבקרים בשנה. ניכנס למתחם הפארק בבוקר ונהנה במשך יום שלם, עד שעת הסגירה בערב ממגוון ושפע של מתקני שעשועים ומופעים אקרובטים ומרתקים המתאימים לכל בני המשפחה בני כל הגילאים.
הפארק מחולק לשישה עשר אזורים. שלושה עשר אזורים המוקדשים כל אחד לאחת ממדינות אירופה.
בכל “מדינה” – מעבר להנאה ולחווייה מהמתקנים ומהאטרקציות נזכה גם לטעום מטעמי אותה המדינה, להנות מסגנון עיצוב ותפאורה אופייניים וממופעים תואמים למדינה.
שלושה אזורים נוספים בפארק אירופה מוקדשים ומותאמים לילדים צעירים יותר, לפעוטות ולקטנטנים.

 

 

 • חניון קמפינג בגרמניה

יום ראשון 23.08.2020

גרמניה

 • נסיעה בדרכי נוף בצפון היער השחור

חלקו הצפוני של היער השחור מתאפיין בנופים מרהיבים של גבעות והרים מכוסים בעצים עד קו האופק. הנסיעה באזור זה היא מיוחדת ויפה מאוד. העיין אינה מסוגלת לשבוע מהיופי שמסביב.
קטעי כביש רצופים בהם הכביש כמו עובר ממש באמצע היער, העצים מימיננו ומשמאלנו ואנו מציצים פנימה, אל בין העצים ומבינים בדיוק את הסיבה לכך ששמו של היער הוא היער השחור…ואז, לפתע, מבלי שנתכונן לכך נפתח הכביש אל אזור פתוח ללא עצים לידנו אלא מרחבי דשא ירוקים ואל מולנו אזורים עצומים מיוערים החובקים את הגבעות וההרים.
נסיעה בדרך נוף קסומה בעלת מראות יפהיפיים של יער עבות ומשמעותי.

 

 • מפעל זכוכית

תעשיית הזכוכית היתה ועודנה חלק מאיפיוניו הבולטים של היער ההשחור. נסביר ונספר כיצד קשורה תעשייה זו לאזור, נברר מה צריך להשיג על מנת ליצר זכוכית ומהיכן הגיעו המרכיבים לאזור.
נבקר במפעל לניפוח זכוכית בו נוכל לראות ולהתרשם מניפוח זכוכית בשיטה העתיקה והמסורתית ונוכל לנפח בעצמנו אגרטל זכוכית משלנו- חוויית של עשיה ויצירה ולמזכרת מיוחדת.

 

 • הכפר הפתוח של היער השחור

תוך כדי נסיעה באזור היער השחור אנו צופים בנוף ונהנים מייחודו של האזור היפה המעוטר בין היתר בשלל בתים וחוות.
בביקור בכפר הפתוח של היער השחור ניכנס למתחם בו הוקמו מחדש בתי מגורים וחוות עתיקות ששימשו את תושבי היער השחור במאות השנים שחלפו. הזדמנות נהדרת להציץ לאחור, אל ימים רחוקים ואחרים.
נספר על אורח החיים באזור לפני מאות שנים. כיצד חיו באזור בימים קשים בהם לא היו אמצעים טכנולוגים מתקדמים, כלי תחבורה ממונעים ועוד. כיצד שרדו את החורפים הקשים והארוכים, כיצד ניהלו חוות גדולות כל כך מדוע בנויים הבתים כפי שהם בנויים ועוד ועוד. נערוך השוואה והקבלה לחיינו היום לעומת חייהם של תושבי היער אי אז בימים רחוקים. ניכנס לבתים ונראה את האביזרים הכלים והרהיטים העתיקים של בני המקום, נטייל במתחם ונצפה באסמים, בבתי מלאכה, במחסנים ובכלי עבודה ישנים, ברפתות ובאורוות, בגינות ובמזווה. מעניין, מסקרן ומלמד.

כפר פתוח

כפר פתוח ביער השחור

כפר פתוח בגרמניה

כפר פתוח

 

 • חניון קמפינג בגרמניה

יום שלישי 25.08.2020

גרמניה

 • החזרת קרוואנים
 • בילוי במרכז קניות

רגע לפני שהטיול יסתיים ונמריא הביתה בחיוך, נעצור במרכז קניות חדש חדיש ומלא בכל טוב. נהנה מחוויית קניות, מזכרות ומתנות וננצל את הזמן גם על מנת לאכול ולשתות בדוכנים ובבתי הקפה שבמתחם הנוצץ.

 

 • טיסת לילה לישראל

לפרטים נוספים: רונית 052-8745674

בעמוד זה מוגש תוואי הטיול בלבד. תוואי זה אינו סופי מוחלט קבוע ומחייב והוא עשוי להשתנות בהתאם למזג האויר, קצב התקדמות הקבוצה, בחירה והעדפה של הנוסעים ושינויים הנובעים מעידכונים ושינויים באתרי הבילוי

סרטון מטיול דומה

× דברו איתנו