היער הבווארי – גרמניה וצ’כיה | אוגוסט 2020
היער הבווארי
טיול כוכב
היער הבווארי (גרמניה, צ'כיה)
8 ימים מלאים
 • טיול 1: הלוך: יום שני 03.08.20 (בוקר) חזור: יום שני 10.08.20 (לילה)
 • טיול 2: הלוך: יום שלישי 11.08.20 (בוקר) חזור: יום שלישי 18.08.20 (לילה)

יום 1

גרמניה- היער הבווארי

 • טיסת בוקר למינכן
 • קבלת רכבים והצטיידות ראשונית
 • חוויית המערב הפרוע

תארו לעצמכם עיירה הנראית, נשמעת, מרגישה ומתנהלת כמו תפאורה פעילה ממערבון, כמו עיירה שנתלשה מאמצע מערב ארצות הברית והתייצבה לה כאן עבורנו, על מנת שנשתעשע כהוגן. ועכשיו תארו לעצמכם שאתם נכנסים בשערי המקום והופכים לחלק פעיל ואינטגראלי מאותה העיירה.

ברוכים הבאים למערב הפרוע. הגעתם למקום בו משחררים את המושכות ויוצאים להרפתקה בעלת אופי מיוחד ואוירה חד פעמית.

נתמסר לאוירה המהפנטת, נחבוש כובעי בוקרים ונלבש חולצות משובצות וג’ינס (שהבאתם מבעוד מועד), נלמד כקבוצה (כולנו- הורים וילדים כאחד) ריקודי שורות עליזים בסיגנון ריקודי הקאנטרי, נצפה במופעים עוצרי נשימה של הטלת סכינים, שוט, לאסו ועוד. נפגוש אינדיאנים שריפים, קאובואים ועוד טיפוסי מערב פרוע ססגוניים, נבלה ברחוב המערב הפרוע על מסעדותיו ומסבאותיו הנאמנות לרוח המקום, נצפה בתהלוכת רחוב מרתקת עשירה ורבת משתתפים ועוד ועוד.

מערב פרוע ביער הבווארי

 • הצטיידות בסופר
 • נסיעה לבית של הטיול

 

בית ביער הבווארי

 

מטבח בית נופש

 

חדר שינה

 

מקלחת

 

היער בווארי

יום 3

צ’כיה- היער הבוהמי

 • ראפטינג (מותנה במזג אויר)
 • בילוי בעיר ציורית מהממת

היכונו לחווייה מדהימה מיוחדת ומלאה בריגושים לכל המשפחה.

על גדתו של נהר יפהיפה, בנוף עוצר נשימה, נחנה את המכוניות ונצא להרפתקה משפחתית מרעננת. כל משפחה תקבל סירה משלה, משוטים ו…יחדיו, בשיירה של סירות נצא לשייט-ראפטינג על הנהר הרגוע. נזרום עם המים ובדרך “נגלוש” עם הסירות במגלשות מים מיוחדות המוסיפות ריגוש והנאה לראפטינג שלנו. המסלול המיימי יוביל אותנו אל אחת הערים היפות ואנו, בתוך הסירות שלנו נחצה אותה תוך כדי שייט. נשתאה למראה הגשרים, המבנים הציוריים, הבתים מחושקי העץ, המבצר הארמון ועוד ועוד.

מיד לאחר שניפרד מהסירות נצא לסיור בעיר העתיקה המדהימה והפעם נהנה לטייל בין סימטאותיה הציוריות, נתרשם מהמבנים העתיקים, מהאוירה מלאת הקסם, מהדוכנים והחנויות, המסעדות ובתי הקפה…יום בלתי נשכח באחד המקומות הקסומים שיש.

 

יום 5

גרמניה- היער הבווארי

 • אתגר הניווטים ביער הבווארי

בעומקו של היער הבווארי הנפלא, הרחק ממסלול התיירים השגרתי והשחוק, נצא לפעילות מיוחדת, בלתי שגרתית ויוצאת דופן. משחק מקורי מרתק ומאתגר שיוביל אותנו למסע מהנה וחווייתי בעומק היער הבווארי.

נתחלק לקבוצות. כל קבוצה תקבל מכשיר ניווט ובו נקודת ציון. הולכים בתוך היער לפי המסלול המופיע במכשיר הניווט ומגיעים לנקודת הציון הראשונה. על מנת לקבל את נקודת הציון השנייה, לצורך המשך המסלול עלינו לבצע משימה קבוצתית מאתגרת המתאימה לכל בני המשפחה.

מנקודה לנקודה, ממשימה למשימה מטיילים ביער ומבלים דרך משחק ופעילות קבוצתית משפחתית משעשעת ומאתגרת.

אתגר ניווט ביער הבווארי

מתקן אתגרי

טיול משפחות ביער הבווארי

אתגר ניווט

ניווט ביער הבווארי

 • העיר פאסו

ההזדמנות שלנו בטיול לחווייה עירונית משפחתית מהנה.

העיר היפה ומלאת החן. עיר שלושת הנהרות שעל מפגש הדנובה האין והאינץ.

נטייל במדרחוב שוקק החיים בו נהנה ממופעי רחוב, דוכנים והפתעות, בתי קפה, מסעדות, מרכזי קניות עם מציאות ומותגים, קניונים ועוד. ניכנס אל הקתדרלה המרשימה, ונטייל על הטיילת שעל שפת הדנובה ונהנה ממראה הנהר האדיר.

 

Aerial view of Passau with Danube river, embankment and cathedral, Bavaria, Germany

יום 7

גרמניה- בוואריה

 • פארק שעשועים

טיול משפחות לא יהיה מושלם ללא יום כיף המוקדש כל כולו לבילוי בלונה פארק.

מתקני שעשועים מהנים ומבדרים לבני כל הגילאים – הכל מהכל לכולם, לחובבי הז’אנר ולסולידיים שבינינו: רכבות הרים, מכוניות מתנגשות, כדור לשמיים, ספינת פיראטים, קרוניות דוהרות, קרוסלות ועוד ועוד מתקני שעשוע מהנים ומשמחים.

 • לינה בבית מלון

בעמוד זה מוגש תוואי הטיול בלבד. תוואי זה אינו סופי מוחלט קבוע ומחייב והוא עשוי להשתנות בהתאם למזג האויר, קצב התקדמות הקבוצה, בחירה והעדפה של הנוסעים ושינויים הנובעים מעידכונים ושינויים באתרי הבילוי.

סרטון מטיול דומה

× דברו איתנו