טיולי 2021

טיול קרוואנים באירופה עם נוהגים לטייל – טיולי משפחות בקבוצה

המדריך המלא לטיול קרוואנים באירופה – חלום משפחתי וקבוצתי

טיול קרוואנים למשפחות

טיול קרוואנים באירופה זאת חוויה בלתי נשכחת למשפחות שמחפשות טיול מסוג אחר לגמרי מכל מה שהם הכירו.

דמיינו טיסה לאירופה ומיד לאחר הנחיתה נוסעים לתחנת השכרת קרוואנים, שם תחת הדרכה צמודה של צוות מדריכים מיומן תשכרו קרוואן שיהפוך לבית החדש שלכם לשבועיים הקרובים – והכל על גלגלים אבל בנוחות של בית אמיתי.

במשך אותם שבועיים תעברו עם הקראוון במדינות אירופאיות שונות כמו גרמניה (כולל טיול ביער השחור), אוסטריה, סלובניה, צרפת, שוויץ (בהתאם למסלול ולעונה) ותחוו חוויות בלתי נשכחות כמשפחה, אך יחד אתכם יטיילו עוד קבוצה קסומה של משפחות עם ילדים בגילאים של הילדים שלכם.

בסוף הטיול תגלו דבר נפלא – יצאתם לטיול קרוואנים כמשפחה של יחידים וחזרתם ארצה כמשפחה אחת גדולה ומורחבת.

מועדי טיול קרוואנים 2020

יעדים לטיול קרוואנים

טיול קרוואנים פסח 2020

משך: 14 ימים מלאים
יעד: היער השחור (גרמניה), אוסטריה ושווייץ
נחיתה: מינכן, גרמניה
טיסה הלוך: יום שישי 03/04/2020 (בוקר)
טיסה חזור: יום חמישי 16/04/2020 (לילה)

למסלול הטיול המלא בפסח 2020 לחצו כאן

טיול קרוואנים למשפחות – כל מה שרציתם לדעת

מה זה טיול קרוואנים?

טיול קרוואנים למשפחות באירופה הוא סגנון טיול ייחודי המאפשר השכרת קראוון באירופה והתניידות באמצעותו במדינות השונות. לטיול מסוג זה יתרונות רבים כאשר היתרון המרכזי הוא שאתם יכולים להנות מבית על גלגלים במשך כל ימי טיול המשפחות באירופה עם קרוואן נייד.
בתוך הקראוון תוכלו להנות מה שיש לכם בבית: החל ממטבח מאובזר הכולל כיריים לבישול, מקרר, כיור עם מים חמים זורמים וכמובן ארונות מטבח לאחסון מוצרי המזון וחדר אוכל, דרך מיטות לכל נוסעי הקראוון וארונות בגדים ועד מקלחת ושירותים – והכל בתוך יחידה ניידת אחת.

הרישיון שנדרש לרוב הדגמים עבור קראוונים להשכרה באירופה הם רישיון ב’ (רישיון גיר ידני רגיל). ישנם דגמים הדורשים גם רישיון ג’ אך לרוב בטיולים של נוהגים לטייל השכרת קרוואנים בגרמניה מתבצעת דרך חברה המספקת קרוואנים ברישיון רגיל.
עם הקראוון אפשר לישון בכל מקום אך ישנם מקומות אשר העצירה הממושכת והלינה בקראוון איננה חוקית לכן גם מבחינת החוק וגם מבחינת נוחות חניית הלילה ללינה מתבצעת בחניוני קרוואנים מיוחדים. היתרונות בחניוני קרוואנים הוא חיבור הקראוון לנקודת חשמל, מילוי מים וריקון פסולת וכן אפשרות להנות מהמתקנים השונים בכל אתר ואתר כמו בריכות, מגרש משחקים, מדשאות ושאר אטרקציות לילדים ולמשפחות המטיילות.

מסלולי טיולי הקראוונים שלנו

המדינות בהם אנו מטיילים הן

מי אנחנו?

מי אנחנו?

הטיולים שלנו כוללים טיולי קרוואנים למשפחות או טיולי כוכב למשפחות עם רכבים פרטיים ויחידת נופש משפחתית.
הטיול עם נוהגים לטייל מיועדת בעיקר משפחות שיכולות ורוצות לצאת לטיול עצמאי אך בד בבד להנות מהיתרונות של קבוצת משפחות בגילאים שונים, הדרכה מקצועית ואיכותית, מסלול טיול מהוקצע ומגוון אטרקציות לכל המשפחה בשילוב של טבע, תרבות ונופים. חוויה יחודית, מקורית ומגבשת למשפחות מיוחדות.

היתרונות בטיול קרוואנים עם נוהגים לטייל:

✅ קבוצת משפחות איכותיות ונבחרות
✅ יחס אישי לכל משפחה
✅ ניצול מיטבי של הזמן
✅ הכרות מעמיקה וארוכה עם אזור הטיולים (כולל היער השחור, גרמניה, אוסטריה, סלובניה וצרפת)
✅ מסלול טיול מגוון ועשיר
✅ טיול במתכונת מקורית וחדשנית
✅ תשלום רק עבור פעילויות שנעשו
✅ השכרת קרוואן לכל משפחה
✅ טיסות בחברות תעופה מובילות
✅ צוות של שני מדריכים ישראלים מומחים
✅ עצמאות ופרטיות משפחתית מובטחת
✅ אטרקציות לכל המשפחה
✅ שילוב בין עצמאות משפחתית לחברת משפחות
✅ הנחות קבוצה בכניסה לאתרים
✅ עשרות משפחות מרוצות בשנה

טיול קרוואנים: איך הכל מתחיל

איך בונים טיול קראוון

טיול בקרוואן זאת חוויה נפלאה, מיוחדת, יוצאת דופן ובלתי נשכחת, זהו טיול בו ניתנת הזדמנות פז להיות ולהתגבש כמשפחה, לבלות יחד ולהנות אחד מחברתו של השני.

טיול בקרוואן איננו עוד טיול או נופש משפחתי – הוא מחייב הכנה רבה ומעמיקה, הכרות והתוודעות ליתרונות הטמונים בטיול זה.

חשוב לדעת ולהבין מה האפשרויות הגלומות בסוג טיול זה ובדיוק לשם כך אנו מתחילים כל טיול בפגישת היכרות אישית איתנו.

בפגישה נשמח להכיר אתכם, לשמוע על העדפותיכם, ציפיותכם, תחומי העניין של כל בני המשפחה כמו גם חששות, דאגות ופחדים.

נפרוס בהרחבה רבה ובשקיפות מלאה את כל מהות הטיו החל מהשכרת הקראוון בגמרניה דרך סדר היום, ההתנהלות בטיול, תפעול הקרוואן, חניוני הקמפינג וכמובן מסלול הטיול, האתרים, האטרקציות.

חשוב לנו מאד כי מי שיבחר להצטרף לטיולנו אכן ירגיש וידע כי זה הטיול המתאים לו ולבני משפחתו.

לאחר מכן נפגש כולנו, כל משתתפי הטיול ההורים הילדים וגם הסבים וסבתות המצטרפים, מפגש נינוח ורגוע, השמות יתמזגו לפנים, הקשרים יתחילו להרקם, נשמח לגלות כי המכנה המשותף רחב עוד בטרם יצא הטיול לדרך. הציפיות, השאיפות, החששות משותפים לכולנו- רוצים לחוות חוויה משפחתית מיוחדת ושונה.

אנו מבטיחים כי נעשה הכל להגשים ציפיות, להקדיש תשומת לב לכל אחד ואחת ולדאוג לכל הפרטים הקטנים על מנת שתוכלו אתם, להנות מחוויה משפחתית נפלאה בראש שקט, בשלווה, בבטחון וברוגע.

טיול קרוואנים קבוצתי

טיול קרוואנים קבוצתי

טיול קרוואנים באירופה בקבוצה מקבץ אליו מראש משפחות עצמאיות ברוחן ובהוויתן שרעיון הקראוון קוסם להן ומהווה מכנה משותף התחלתי טוב כבסיס לטיול.

החוויות הנפלאות משותפות לכולנו בטיול. מהר מאוד נוצר הווי מיוחד. כבר ביום הראשון, מיד עם ההיכרות הראשונה עם הקראוונים, נוצרת- איך לא- שפה משותפת ייחודית המובנת למשתתפים בלבד (וזה רק “הולך ומחמיר” ככל שצוברים חוויות משותפות נוספות…)

נוצרים קשרים בין הילדים ובין ההורים ומספר משפחות היוצאות ביחד לטיול קרוואנים קבוצתי הופכות מהר מאוד למשפחת קרוואניסטים אחת גדולה.

בשלב מוקדם מאוד של הטיול כבר מאוד קשה להבחין מי שייך לאיזה קרוואן ומי האח של מי- כולם נוסעים בקרוואן של כולם ושולחנות הקמפינג- אחרי הפעם הראשונה שהתחברו- לא מכירים יותר אופציה אחרת…

הטיול ביחד, בקבוצה של משפחות ישראליות רגילות, כמוני כמוך, הוא מעבר לחוויה.

הטיול יחדיו טומן בחובו גם את תחושת הביטחון שמקנה הקבוצה. על כל צרה תקלה או בעיה בה נתקלים בדרך- וקורה שקורה- אתם לא לבד- אנחנו קבוצה.

אבל

טיול קראוונים קבוצתי מורכב ממשפחות.

בטיול הקרוואנים הקבוצתי שלנו אתם מרוויחים מכל העולמות. היתרונות החברתיים של טיול קראוונים מאורגן בקבוצה מאפשר לכל ילד ולכל מבוגר למצוא לו חברים למסע, אך יחד עם זאת אנו מותירים לכל משפחה את האופציה החשובה של ההנאה מיתרונות הקרוואן הנייד כבית פרטי ואינטימי למשפחה יחידנית- ללא קשר או תלות לקבוצה.

כיצד אנו עושים זאת?

אנו מקפידים להקשיב לכל משפחה וללמוד עד כמה שאפשר פרטים נחוצים ורלוונטים ומקדישים זמן רב ללמידה וחשיבה משותפת עם כל משפחה ומשפחה אודות הגבול הדק העובר בין רצונם לחוות חוויות במסגרת הקבוצה לבין רצונם לחוות חוויות במסגרת משפחתית מצומצמת ללא תלות או קשר לקבוצה.

לכל משפחה הבית שלה- אמנם על גלגלים- אבל בית, כך שפרטיותה של כל משפחה נשמרת מבלי שנוכחות המשפחות האחרות תפריע לאינטימיות המשפחתית.

השהייה בקראוון יוצרת הזדמנות נפלאה לחיזוק תחושת המשפחתיות ולגיבוש משפחתי ולמרות שאנו קבוצה של משפחות בקבוצה של קרוואנים, כל משפחה היא יחידה עצמאית המקבלת את החלטותיה ובוחרת בהעדפותיה על פי השקפת עולמה, על פי הקצב והרצון שלה. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת להתאים את הטיול לכל משפחה ומשפחה מבלי שהקבוצה תפגום באינטימיות המשפחתית אך במקביל- מבלי שהקבוצה תיפגע מפרטיות המשפחות.

למטייל בטיול קרוואנים למשפחות אין כל חשש שהוא לא ימצא את עצמו בתוך הקבוצה. כל קבוצה הופכת למשפחה אחת גדולה.

כך נוצר המצב המיוחד והמצויין בו המטיילים עימנו בטיולי הקרוואנים בקבוצה זוכים להנות מכל העולמות: היתרונות שמעניקה הקבוצה בד בבד עם שמירת הפרטיות והמסגרת המשפחתית.

טיול החלומות: אטרקציות לכל המשפחה

אטרקציות לכל המשפחה

זהו טיול החלומות שלכם ואנו נוביל אתכם בדיוק אל המקומות הנכונים, בדיוק בזמן הנכון, מבלי שיהיה עליכם לדאוג או לטרוח.

טיול משפחות בקרוואנים עם נוהגים לטייל מלא באטרקציות לכל המשפחה: הכל מפעילויות לילדים, דרך אטרקציות ואתגרים לנוער ועד חוויות מרגשות למבוגרים.

נחסוך מכם את הצורך לחפש בעצמכם אתרי קמפינג ללינה- המקומות בהם נלון בטיול מוזמנים ומובטחים לנו מראש וכל מה שנותר הוא להגיע אל החניה השמורה לנו במקומות הנבחרים ולהנות מקבלת פנים חמה ומברכת ברוכים הבאים…

נפטור אתכם מהצורך לבזבז זמן יקר וסבלנות בהמתנה בתורים ארוכים ומיותרים בכניסות לאתרים השונים- אנו מרכזים את קניית הכרטיסים וחוסכים מכם את הדאגה והטירחה.

קניות סופרמרקט ותדלוק הקראוון הם חלק משגרת הטיול בקרוואן. נסיר מכם את הדאגה הכרוכה באיתור חנות, סופרמרקט או תחנת דלק- נוביל אתכם בזמן הנכון ולמקום הנכון בכל פעם בו יהיה צורך להצטייד או לתדלק- כמובן שלא על חשבון זמן בילוי יקר.

הפרטים הקטנים, הטיפים והרעיונות הפיצפונים, האלה ש”איך לא חשבו עליהם קודם” יפלו עליכם בדיוק בזמן הנכון- במקום הנכון החל מלחמניות טריות בבוקר אל הקרוואן והלאה ב… אם נגלה לכם את ההפתעות- הן כבר לא תהיינה הפתעות…

נפתור בעזרת הידע והנסיון שלנו בעיות העלולות להתעורר במהלך הטיול כך שתוכלו למצות את הזמן בצורה מקסימלית ולהנות מכל רגע (גם אם נניח שיורד לפתע גשם או שנתקלנו להפתעתנו בגל חום…)- אנו ערוכים להציע חלופות הולמות ומסוגלים לנצל מצבים בלתי צפויים להענקת חוויה שלא תישכח…

חלק מהאטרקציות בהם נבקר

 • פארק אירופה
 • מגלשות אלפיניות
 • הר השלג
 • פארק חבלים
 • מפלי הריין
 • אומגות ענק
 • פארק מים
 • הכפר הפתוח של היער השחור

הקרוואן המוביל

טיול קרוואנים עם הדרכה

לא פעם אנו משתמשים במשפט הדו משמעי- “טיול בקרוואן זה לא פיקניק” משום שטיול בקרוואן הוא אומנם אינו טיול מאובק בשטח אך גם אינו טיול הכולל שהייה במלון חמישה כוכבים…

אנו כקרוואן מוביל דואגים לחלק עמכם את הידע הרב שלנו בנושא הטיולים בקרוואנים ולהסביר לכם את משמעות המשפט הזה הלכה למעשה: לדאוג לכך כי לא תיקלעו למצב בו יהפוך טיולכם לטיול שטח מאובק אך מנגד להבהיר לכם כי טיול בקרוואן “דורש התעסקות” ומתנהל אחרת מאשר נופש “בטן גב”.

נשתדל לעשות כמיטב יכולתנו על מנת להפוך את הטיול שלכם בקרוואן לחוויה מיוחדת נעימה נינוחה ורבת הפתעות (טובות כמובן). לצורך כך אנו מגייסים את הנסיון הרב שצברנו בטיולי קרוואנים , את הידע הרב וההשכלה שרכשנו בעמל ובהשקעה רבה, את יכולותנו האישיות הרלוונטיות הנדרשות כגון: רגישות, איכפתיות, אחריות, חריצות, המון סבלנות ואהבה גדולה לטיולי קרוואנים ולמתעניינים בסוג טיול זה על מנת להוביל את שיירת הקרוואנים לחוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת.

תפקידנו מתחיל ומסתיים בהארת הנושא עבורכם. אנו מציגים בפניכם את מירב האפשרויות ומובילים אתכם- בהתאם למה שרצוי לכם- על פי האופי האישיות וההעדפות שלכם.

אין גבול לאפשרויות אך אנו משתדלים לגוון ולאזן. איננו שוכחים לרגע כי הנוסעים אחרינו בשיירת הקרוואנים הם משפחות שונות זו מזו המורכבות מאנשים שונים זה מזה ובגילאים שונים אך לכולם ללא יוצא מן הכלל מטרה אחת נפלאה ונהדרת: כולנו מעוניינים להנות מן ההזדמנות לטייל בקרוואן.

בנוסף, כולם ללא יוצא מן הכלל, מעוניינים כמובן גם ביחס אישי חם ורגיש העונה לצרכיהם האישיים- ללא כל קשר ותלות בצרכים של אחרים. אנו משקיעים זמן ומאמצים בלתי מוגבלים על מנת להעניק לכל משפחה את היחס האישי והפרטי החם והלבבי ולהתחשב עד כמה שאנו יכולים בכל אחד ואחת ממשתתפי הטיול מבלי שיבוא הדבר על חשבון יתר משתתפי הטיול.

ולכן:

אנו משתדלים לדאוג לכל הפרטים הקטנים בהתמדה וברגישות, אנו מקפידים להכירכם ולחשוב על כל אחד ואחת מכם,ליעל את הטיול כך שנגיע לכל מקום בזמן המתאים וכמובן לתאם הכל מראש כך שהכל יהיה מוכן ומזומן לקראת ביקורנו על מנת שהטיול יהפוך להיות איכותי מגוון וחווייתי והזמן שלנו בטיול ינוצל בצורה חכמה יעילה וראויה.

הידע והנסיון שלנו מתבססים על נסיעות רבות בקרוואן באירופה, על השקעה עצומה באיסוף מידע ובלימוד, בהיכרות אישית ומקצועית עם המקומות בהם נבקר ועם מפעילי המקומות וכן על ניסיוננו מתכנון עשרות מסלולי טיול ליחידים ולקבוצות תוך הקפדה על התעדכנות מתמדת בנעשה באתרי התיירות, הבילוי והנופש באירופה.

אנו מקבלים משוב קבוע מלקוחותינו ההופכים לידידינו הטובים עוד בטרם יצאו לטיולים ובוודאי אחרי שובם. אנו שומרים עימם על קשר גם אחרי הטיול ונעזרים גם בניסיונם של אחרים על מנת להעמיק וללמוד אודות הטיולים בקרוואן תוך התייחסות רצינית ביותר להערות החוזרים והפקת לקחים- בכל פעם מחדש- על מנת לשפר ולהשתפר.

אנו מזמינים אתכם לשיחת הכרות וכמובן לקבלת תשובות על שאלות נוספות בכל עת.

טיול בקראוון: בית על גלגלים

קראוון: בית על גלגלים

לטייל בקרוואן זה לטייל עם הבית. ממש בית אבל קטן.

ביום הראשון, מיד לכשמגיעים, פורקים את המזוודות, מסדרים הכל בארונות ובתאים וזהו, הבית שלנו מוכן ומזומן. הכל נוסע איתנו לטיול ואנו נוסעים עם הכל.

חדר השינה עם הארונות בתוכם הבגדים והחפצים שלנו, נעלי הבית ,החלוק, הכרית והשמיכה שהבאנו איתנו, עם הריח הביתי המוכר.

המטבח המאובזר והמסודר הכולל מקרר וכיריים מאפשר לכל משפחה להנות מהרגלי התזונה שלה. התבלינים שאוהבים, נס קפה כזה שיש רק לנו, מיץ פטל שוקו וממרח שוקולד משלנו- כל אלה מעניקים את התחושה הביתית הנעימה והמוכרת כמו גם את היתרון שבהכנת הקפה והשוקו כשמתחשק, מבלי שיהיה צורך לחפש בית קפה, ואת המרק הכריך או הארוחה המושקעת והמושלמת מבלי שיהיה צורך לחפש ולבחור מסעדה.

כמובן שעצם העובדה כי יש בקראוון מטבח מושלם מאפשרת לשמור על כל סוג של דיאטה, כשרות ו…על מסגרת תקציב סבירה הדומה לעלות הוצאות הכלכלה בבית.

ועוד יתרון מענג השמור לקרוואן הוא הריח הביתי המוכר והנפלא כאשר מבשלים בקרוואן את מה שאוהבים עם התבלינים שהבאנו איתנו מהארץ, כאלה שיש רק לנו כאן, אי שם על איזו פסגה במרכז האלפים…

פינת האוכל בקראוון משמשת גם כפינת ישיבה וכפינת ישיבות משפחתיות, כחדר משחקים וכמקום בו יושבים וצופים בסרט בדי.וי.די, גולשים באינטרנט או משחקים במחשב, קוראים ספר או כותבים יומן מסע…

ואם לא שוכחים להביא מפת שולחן שאוהבים מהבית- אז הקראוון שלנו לא רק מרגיש כמו הבית ומריח כמו הבית אלא גם נראה דומה לבית שלנו…

בקראוון תא שירותים לנוחיותנו בכל רגע נתון. כך נחסך הצורך להשתמש בשירותים ציבוריים בתחנות דלק או בטבע בעת הטיול

תא השרותים הופך בקלות למקלחון בו אפשר להתקלח בתנאי שלא שכחנו…להדליק את הבויילר לחימום המים.

אחרי טיול סיור או ביקור באתרים השונים- חוזרים מלאי חוויות אל הקרוואן, אל תחושת הביתיות ולמרות שאנו רחוקים מאוד מהבית, בקרוואן אנו מרגישים ממש בבית.

אל תוך הקרוואן

Caravan trips - 8

נפתח את דלת הקרוואן נכנס פנימה ומיד נרגיש כאילו חזרנו הביתה, כמו להכניס את הרגל אל תוך נעל בית חמימה ונוחה,

מולנו שולחן האוכל עם מקומות הישיבה הנוחים המשמשים את נוסעי הקרוואן בזמן נסיעה ומאפשר להם לשחק משחקי קופסא, לצייר, לראות סרטים.
(כמובן שבזמן נסיעה חובה לחגור חגורות בטיחות ולהשתמש בכסאות הבטיחות המותאמים).

צמוד לשולחן האוכל חלון גדול המאפשר לראות בנוחות את הנוף המהמם.

פינת האוכל הופכת בלילה למיטה זוגית.

caravan family plus 01

caravan family plus 04-1

מימיננו כסאות הנהג והנוסע, המעבר אל מושבים אלה נוח גם מתוך הקרוואן כך שאין צורך לצאת מהקרוואן על מנת להגיע לכסאות הקדמיים.
מעל מושבי הנהג והנוסע נמצאת מיטה זוגית גדולה ומרווחת, העליה אליה נעשית באמצעות סולם וניתן להתקין מעקה בטיחות.

משמאל לדלת הכניסה מטבח הקרוואן הכולל כירים גז עם שלוש להבות, משטח עבודה במטבח ובו מותקן כיור עם ברז מים חמים וקרים
מערכת של ארונות איחסון עליונים ותחתונים במטבח עבור כלי הבישול הצלחות הכוסות והסכום מאד יעילה ופונקציונאלית
המטבח כולל מקרר הכולל גם תא הקפאה הפועל ללא הפסקה על חשמל/גז/מצבר ומאפשר שמירה על טריות וקירור מוצרי חלב, בשר וירקות.

caravan family plus 04

caravan family plus 04-2

caravan family luxry

מול המטבח נמצא חדר השרותים והמקלחת, השרותים הינם שרותים כימים נוחים לשימוש ותפעול המקלחת כוללת מקלחון, כיור, מראה ותאורה.

בחלקו האחורי של הקרוואן מיטות.

מיטת קומותיים בקראוון מסוג פמילי פלוס (Family Plus).

caravan family plus 05

מיטה זוגית בקרוואן מסוג פמילי לקשרי (Family Luxury).

בחלקו האחורי של הקרוואן תא אחסון גדול מאד המשמש לאחסון שולחן וכסאות הקמפינג.

Family Luxury

Family Luxury 23

caravan family plus 02
שרטוט פנים קרוואן מסוג פמילי פלוס (Family Plus).

Family Luxry

שרטוט פנים קרוואן מסוג פמילי לקשרי (Family Luxury)

 

למה לנסוע איתנו? יחי ההבדל הקטן

המלצות על נוהגים לטייל

מחפשים בודקים שואלים ומבררים

כל כך הרבה מידע, כל כך הרבה חוות דעת ועצות, פורומים, המלצות.

מבלבל…

מה חשוב ומה יוצר את ההבדל?

משתתפי הטיול

אחד היתרונות הגדולים הקיימים בטיול קרוואנים למשפחות בקבוצה הוא – הקבוצה.

אבל

אליה וקוץ בה. היתרון יכול בהחלט להפוך לחיסרון שהרי הקבוצה מורכבת ממשפחות ועל ההרכב הקבוצתי יפול ויקום הטיול.

כמו לכם, גם לנו חשוב מי יהיה ולא רק מה יהיה ולצורך הכרות ובניית קבוצה איכותית המורכבת ממשפחות ביניהן יש מכנה משותף רחב כמה שיותר ההרשמה לטיולים שלנו אינה טלפונית ואינה אפשרית באמצעות האתר אלא רק לאחר פגישה אישית עם כל משפחה ומשפחה, פגישה האורכת מספר שעות במהלכה מפורט בבהירות ובשקיפות מלאה כיצד מתנהל טיול קרוואנים.

טיסה

טיול הקרוואנים מתחיל כמובן בטיסה ואנו מקפידים מאוד בבחירת הטיסה האידאלית הנוחה והמתאימה ביותר.

נטוס תמיד בטיסות ישירות ללא החלפת מטוסים או חניות ביניים.

נטוס תמיד אל היעד הקרוב ביותר אל תחנת השכרת הקרוואנים ונלווה אתכם בתהליך השכרת הקראוון.

נבחר מועדי טיסות נוחים, ללא צורך בהמתנות ועיכובים מכל סוג.

בהגעה נקפיד ששעת הנחיתה ביעד תתאים היטב לשעת קבלת הקרוואן.

בחזרה הביתה נקפיד להמריא משם בשעה נוחה ואידאלית שתאפשר לנו התארגנות והחזרת הקרוואן בנוחות וברוגע.

משך הטיול

ביסוד ההחלטה שלנו לטייל בטיולי הקרוואנים למשך פרק זמן בן שבועיים קיימים שיקולים ומניעים רבים כשהראשון בהם הוא כמובן טובת הטיול.

על מנת להנות מהקרוואן באופן הטוב ביותר ולמצות את פוטנציאל סיגנון הטיול המיוחד הזה נדרש זמן. לקרוואן מעלות נוספות מעבר להיותו צימר על גלגלים ועל מנת להכירו עלינו לבלות בו די זמן כך שנוכל להסתגל בנוחות לביתנו החדש , להגיע ליעדים שבחרנו בנינוחות וללא לחץ ואפילו להרשות לעצמנו לעצור מעט לנפוש ולנוח.

מנסיון רב שנים וממשובים ממשפחות מטיילות רבות אנו יודעים כי תקופה בת שבועיים היא התקופה האידאלית לטיול מן הסוג הזה. בתקופה קצרה יותר- בת 10-12 ימים הופך הטיול להיות אינטנסיבי מידי, דחוס ולחוץ ללא מספיק הרפיות ורגיעה ואילו תקופה ארוכה משבועיים היא תקופה ארוכה מידי לטיול שכזה בה המשתתפים עלולים להרגיש רווייה, עייפות ושחיקה.

חניונים

בטיולי הקרוואנים שלנו אנו מזמינים ומשריינים עבור הקבוצה מקומות שהייה ולינה במיטב חניוני הקמפינג הקיימים באזורים בהם אנו מטיילים ללא ויתורים וללא פשרות על רמתם. אנו מגיעים בכל ערב לחניוני קמפינג איכותיים ביותר המדורגים ברמת 4-5 כוכבים.

רמת חניוני הקמפינג משפיעה באופן ישיר על רמת השרותים אותם הם מספקים. רמת המקלחות והשמירה על פרטיות המשתמש, נקיון המקלחות והשרותים, הנקיון והטיפול בעמדות השירות לקרוואן, הנקיון והטיפול בעמדות שטיפת הכלים, תחושת הבטחון בחניון, מתקני הבילוי והשעשוע שבחניון, הגישה אל החניון, מיקומו ביחס למסלול שלנו ועוד.

טיול הקרוואנים שלנו הוא טיול מעגלי. אנו מתקדמים מידי יום בהתאם למסלול המתוכנן. חזרה לאותו החניון ללילה נוסף חייבת לשרת את התקדמות מסלול הטיול ולא לנבוע משיקולים זרים. חשוב מאוד כי חניית הלילה תהיה במיקום המשרת את רצף הטיול ואת הצורך להמשיך את המסלול לקראת היום הבא.

בחירת האתרים והאטרקציות

אין כל ספק כי הצלחת הטיול טמונה בחוויות שנחווה במסגרתו. מידי יום, במשך היום כולו נבלה ונהנה במגוון אטרקציות, פעילויות ואתרים.

נציע לכם בטיול הקרוואנים שלנו מגוון עשיר איכותי ומאוזן של חוויות ואתרים. איזון מושלם בין פעילויות טבע, אתגרים, תרבות מקומית, אטרקציות, נופים ערים עיירות וכפרים.

אנו מציעים אתר אחד מכל סוג ומקפידים שיהיה זה האתר הטוב והאיכותי ביותר מסוגו.

אנו מקפידים להציע למטיילים עימנו אתרים בהם רמת הבטיחות גבוהה ביותר.

אנו משלבים ביקור בעיר אחת או שתיים לא יותר וגם זאת בתנאי שהן שונות מאוד זו מזו ומשקפות את הסגנון והתרבות האופייניים למדינה. שילוב של ערים נוספות במסלול הטיול חוזר על עצמו, מביא את הילדים לידי שיעמום וגוזל זמן מפעילויות אטרקטיביות אחרות.

אנו בוחנים בקפידה באילו אתרים כדאי לנו לבלות, היכן כדאי ושווה לנצל את זמן הטיול היקר שלנו ומקפידים לבלות רק באתרים המצדיקים את הגעתנו אליהם, כאלה המספקים חווייה של פעם בחיים. בדרך כלל לא נמצא את מבוקשנו באתרים אליהם הכניסה זולה או חינמית.

עלות הטיול

טיול משפחות באירופה הוא טיול יקר.

אנו מקפידים מאוד למסור לכם בצורה ברורה בהירה שקופה ומסודרת את העלויות הצפויות ואת מרכיבי התקציב הנדרשים לטיול ומסבירים בגלוי ובהרחבה במסגרת הפגישה עימנו את מרכיבי העלויות ואת כלל ההוצאות הצפויות לכם- עד הפרט האחרון.

המחירים עבור הטיול יהיו נקובים במטבע יורו. שער ההמרה מיורו לשקלים תמיד יהיה שער העברות המחאות מכירה כמקובל וכנהוג- ללא כל תוספות.

מה מקבלים? הכל למטייל בטיול קרוואנים

מה מקבלים בטיול קרוואנים

בטיולי הקראוונים הקבוצתיים שלנו אנו חושבים על כל הפרטים ומשלימים עבורכם את כל הדרוש על מנת שתוכלו להנות משקט נפשי, לממש כל רגע בטיול, לחוות כל שניה ולהגיע בנוחות ובבטחה לכל מקום.

 • כל קראוון יקבל מאיתנו מכשיר נווט לוויני G.P.S בעברית ומכשיר קשר- לקשר בין הקרוואנים.
 • כל משפחה תקבל מאיתנו ציוד מטבח משלים הכולל טוסטר אובן וטוסטר לחיצה לנוחות והקלה על הבישול בקרוואן וכן גריל חשמלי נוח לשימוש במטבח הקרוואן.
 • לנוחות חברי הקבוצה עומדים לרשות המשפחות המטיילות מנגלים ופחמים לשימוש חופשי בכל עת.
 • כל משפחה תצויד בתיק טיול ובו רשימות מפורטות הקשורות לכל נושאי ההתנהלות עם הקרוואן וההצטיידות.
 • תקבלו מאיתנו מפת דרכים עדכנית ומפורטת של דרכי ההגעה אל היעדים.
 • בכל יום בטיול נשב עם משפחה שתהא מעוניינת בכך נייעץ ונציע באילו אתרים ניתן לבקר בסביבה בה נמצאים- יתכן ותחליטו לטייל במקומות אחרים מאלה שהצענו מלכתחילה.

וכמובן:

אנו נלווה את טיול הקרוואנים ונחלוק עמכם את הידע הניסיון והמקצועיות שלנו, נדריך אתכם ונספר אודות המקומות והאתרים בהם נבקר בגרסאות המתאימות לגילאי המשתתפים ולרמות העניין שלכם בנושאים השונים- על פי המינון המתאים לכם, על פי בקשותיכם.

נפתיע כל משפחה ונרגש אתכם בכל פעם מחדש בהפתעות מקורית ובלתי צפויות עליהן אין באפשרותנו לספר כרגע על מנת לא לקלקל את ההפתעות…

× דברו איתנו