טיולי 2021

מי אנחנו?

הכירו את נוהגים לטייל

“יש בעולם הרבה דברים יפים
פרחים וחיות אנשים ונופים
ומי שיש לו עיניים פקוחות
רואה יום יום
מאה דברים נפלאים לפחות”
(לאה גולדברג)

משפחות יקרות.
את התשוקה לחלוק איתכם את אהבתנו הגדולה לבני אדם ולמקומות גילינו לפני שנים רבות והחלטנו ללמוד ולהשכיל על מנת לקבל את הכלים הראויים ולהפוך את אהבתנו למקצוע.

למדנו חינוך, למדנו ייעוץ טיולים, למדנו הדרכת טיולים, למדנו אמנות, מוסיקה, ספרות, היסטוריה גיאוגרפיה ואפילו מנהל עסקים.

יצאנו לאירופה להכיר וללמוד, להשתלם וליצור קשרי ידידות וקשרי עבודה עם עשרות ואולי מאות מארחים ונותני שירות ברחבי היבשת היפה. מדדנו שבילים וחרשנו כבישים, ביקרנו וסקרנו אין סוף בתי מלון, צימרים, יחידות נופש, חניוני קמפינג. התארחנו בין ידידים מקומיים בהם התאהבנו וחוינו מקרוב את כל האטרקציות וכל הפעילויות שבסביבה.

שקדנו על הבנת המקומות לעומק תוך כדי התעקשות לדעת ולהכיר עבר הווה ואפילו תכניות שלהם לעתיד. קראנו ספרים ואספנו בדבקות כל מקור מידע, הדגשנו דרכים באין ספור מפות ולמדנו איך לשלב בדרכים בהם אנו עוברים גם חדשנות ואמצעים טכנולוגים שהתפתחו בעת האחרונה.
ואת כל המטען העצום הזה שאימצנו אל ליבנו באהבה גדולה אנו משתוקקים לחלוק עימכם ולהעניק לכם, המטיילים שבוחרים להפקיד בידנו את החווייה המשפחתית הגדולה שלכם- הטיול המשפחתי באירופה.

אז נעים מאוד להכיר- אנו רונית ורונן גלבוע- הנוהגים לטייל ברכב ובקרוואן באירופה ואיתנו שיירות של מכוניות ושיירות של קרוואנים בהן משפחות של ישראלים המפקידים בידנו את הזכות האדירה להוביל אותם אל החווייה המשפחתית האינטימית שלהם.

מעל לעשור אנו מארגנים ומוציאים טיולי משפחות בקבוצות איכותיות ויוצאות מן הכלל. אנו מאמינים כי כל טיול הוא הרבה מעבר לטיול, כל טיול הוא אירוע משפחתי חד פעמי אחד יחיד ומיוחד וחושבים כי המכלול של כל טיול הוא חיבור מושלם של התקופה שלפני הטיול עם הטיול עצמו ועם מה שנשאר אחרי הטיול בחוויה ובזכרון המשפחתי.

תפיסת העולם שלנו בנוגע לטיולים משפחתיים מגובשת ומלאת הבנה רגישות ונסיון רב שנים. הרעיון המרכזי העומד מול עינינו הוא להעניק לכל משפחה טיול נפלא במרכזו עומדת המשפחה כאוטונומיה פרטית ואינטימית ללא תלות או מגבלה ומנגד תפקיד הקבוצה בטיול הוא לאזן ולספק בונוס המוסיף לחווייה מבלי להפריע לאינטימיות המשפחתית. אנו עושים זאת בהצלחה מרובה כבר שנים רבות ומרגישים זכות ומזל גדול על שיש בנו את הידע, היכולת, הנסיון, הכשרון והמוטיבציה לעשות זאת הלאה עם משפחות נוספות רבות.

שותפים להצלחת הטיולים המאורגנים באירופה על ידי “נוהגים לטייל” ולתפיסת העולם שלנו הם צוותי המדריכים המוכשרים והמופלאים שאיתנו: שמעון, יערה, רומי, ענת, אורי, לובה, אורן ונחום; מדריכים אהובים ויקרים שאיתנו: אימצתם אל ליבכם את תפיסת הטיול המיוחדת והשונה שלנו ולקחתם על עצמכם במלוא האחריות את המאמץ הגדול הנדרש על מנת לקיימה. אתם מחוייבים עד אין קץ, מסורים עד בלי די וחרוצים כל כך. אתם הפנים של “נוהגים לטייל” אל מול המטיילים ואל מול המארחים שלנו בטיולים ואנו מודים לכם מקרב ליבנו על הנחישות שלכם לעשות את הכל מבלי לדלג על שום שלב ומבלי לוותר לעצמכם לרגע למען העמידה בצפיות הגבוהות של המטיילים איתנו ואף מעבר. תודה רבה לכם וכה לחי.
ושותף חשוב במיוחד ההופך את “נוהגים לטייל” מידי יום לחברה טובה יותר ואיכותית יותר, העושה קסמים מאחורי הקלעים בשקט בצנעה ובכשרון גדול- אופק- הממונה על כל נושאי המדיה, הפרסום, האתר, עריכת הסרטים, יעוץ, שיווק מיתוג ועוד.

אז אלה הם אנחנו- האנשים שמאחורי הקלעים של “נוהגים לטייל”.

ולהשלמת ההיכרות בינינו- קצת על הטיולים שלנו ועל המשפחות המטיילות:
מזה למעלה מעשור אנו מטיילים באירופה עם משפחות ישראליות.

המשפחות שאיתנו מבקשות ומוצאות בנו מענה לדרישה הכמעט בלתי אפשרית: לטייל ביחד אבל לחוד.

המטרה בהשתתפות בטיולים המאורגנים על ידנו היא לקבל חווייה משפחתית מגבשת ונטולת דאגות.

דגש בטיולים שלנו הוא על פרטיות המשפחה ואנו מספקים מסגרת מפנקת ותומכת. הטיול המאורגן על ידי “נוהגים לטייל” יהיה תמיד מובנה, מסודר ומקצועי. הכל מתואם ומטופל עד הפרט הקטן והאחרון והמשפחה אינה צריכה להתעסק במנהלות ובקבלת החלטות בטיול.

בתוך המסגרת המצויינת הזו מחליטה המשפחה עד כמה מתאים לה להיות צמודה לקבוצה ומתי מתאים לה יותר להיפרד לרגע או שניים. גם כאשר המשפחה נפרדת מהקבוצה- אנו לא נפרדים מהמשפחה אלא תומכים ומכוונים מרחוק. הקבוצה מהווה גורם מאזן לאינטימיות המשפחתית ומשלימה את החווייה המשפחתית.

לא פעם שמענו ממטיילים שאיתנו את המשפט “יצאנו משפחות וחזרנו משפחה…” הקבוצה תורמת לחווייה המשפחתית והחיבור בין המשפחות בטיולים שלנו מקורו בחוייה המשותפת.

הטיולים שלנו מתנהלים תמיד בנהיגה עצמית (…נוהגים לטייל…).
אנו מארגנים שני סוגי טיולים למשפחות עם ילדים: טיולי קרוואנים בקבוצה ובהם כל משפחה נוסעת בקרוואן משלה וגם כמובן מתגוררת בו וטיולי כוכב בקבוצה בהם כל משפחה נוהגת ברכב שכור ומתגוררת ביחידת מגורים משפחתית מאובזרת ומסודרת הנמצאת במרכז האזור בו אנו מטיילים. כל הטיולים המאורגנים על ידנו מובלים על ידי צוות של שני מדריכים מקצועיים ומנוסים המכירים מצויין את המתכונת המיוחדת של הטיול המאורגן על ידנו.

הטיולים המאורגנים על ידנו מכוונים למשפחות עם ילדים ולכן הבחירה ביעדים חייבת להיות מותאמת ומסלול הטיול חייב להיות מצדיק את המאמץ הרב המושקע על ידי המשפחה. אנו בוחרים לטייל במיטב יעדי אירופה וביניהם הולנד, היער השחור, היער הבווארי, אוסטריה, שוייץ, צרפת, איטליה, צ’כיה, סלובניה ועוד ועוד.

ומאחר וברור לכם וגם לנו שאת המקומות עושים האנשים ובעצם הנוף היפה ביותר בעולם הוא הנוף האנושי– נשמח מאוד להכיר אתכם ולהציג לכם יותר מקרוב ויותר בהרחבה את עצמנו ואת הטיולים המיוחדים שלנו. אנו מזמינים אתכם לבחור לטייל איתנו ולחזור הביתה מחווייה משפחתית איכותית מיוחדת ושונה.

להתראות בחיוך
רונית ורונן גלבוע-“נוהגים לטייל”

לוגו נוהגים לטייל

רונית ורונן גלבוע

× דברו איתנו