סוכות 2021 | גרמניה (האלפים הגרמנים והיער השחור), אוסטריה, שוייץ וצרפת
טיול קרוואנים
טיול קרוואנים
גרמניה (כולל היער השחור), אוסטריה, שוייץ וצרפת
14 ימים מלאים
 • תאריכי הטיול: יציאה: יום שישי 17.09.2021 חזרה: יום רביעי 29.09.2021 (+1)

יום שבת 18.09.2021

גרמניה

 • פארק שעשועים

פתיח מהנה ושמח לטיול שלנו.

נסיעה קצרצרה מחניון הקמפינג בו התארחנו בלילה הראשון של הטיול מובילה אותנו לבילוי משפחתי מבדר ומהנה בלונה פארק מקסים.

בפארק מתקני שעשועים לבני כל הגילאים – רכבות הרים, מכוניות מתנגשות, כדור לשמיים, ספינת פיראטים, קרוניות דוהרות, קרוסלות ועוד ועוד.

 

 • חניון קמפינג בגרמניה

יום שני 20.09.2021

גרמניה- שווייץ

 • פארק חבלים

חוויית הבילוי בפארק החבלים היא חווייה מאתגרת ומלאה בריגוש ואדרנלין.הבילוי מתאים לכל בני המשפחה מגובה 1.10 מטרים.בתוך היער, בין העצים פזורים שבילי חבלים וגשרים בגבהים שונים, אומגות ומסלולי חבלים ברמות קושי שונות.כל בני המשפחה מוזמנים להירתם ברתמות בטיחות, לבחור מסלול מתאים לפי גובה ורמת קושי, לטפס ולצלוח את המסלולים המאתגרים.לידיעתכם: קיימים מספר סוגים של אבטחת המטפס בפארקי החבלים השונים. אנו מקפידים לבקר אך ורק בפארק חבלים בו קיימת שיטת אבטחת המטפס המתקדמת והבטוחה ביותר המתבססת על כך שבזמן הטיפוס בעת שחרור אחד “השאקלים” המאבטחים את המטפס ה”שאקל” השני ננעל על הכבל אוטומטית.

 

 

 

 • מגלשות אלפיניות

אז למה מתכוונים כשאומרים מגלשות אלפיניות?
מתכוונים לכיף אדיר, חווייה מטריפה וממכרת שעיקרה הוא גלישה מהנה ביותר לאורך מסלול במורד.
חווייה ממכרת לכל בני המשפחה החל מגיל 3.
עולים ברכבל (נוף מהמם- אמרנו כבר?) ומגיעים לתחנה העליונה.
נושמים את הנוף ואפשר גם לבקר במסעדה המקסימה ששם למעלה על ההר.
ואז מתחיל הריגוש. מתיישבים בקרונית, חוגרים חגורת בטיחות ויוצאים לדרך שאורכה הוא 3 ק”מ. כל גולש עצמאי בקרונית שלו וכל גולש שולט במהירות הגלישה.

 

 • חניון קמפינג בשוויץ

יום רביעי 22.09.2021

שוויץ- גרמניה

 

   • מעבורת נושאת קרוואנים

החויות שלנו היום נמצאות כל אחת בצדו השני של האגם. על מנת להגיע מפעילות אחת לשניה אפשר לעקוף את האגם בנסיעה או…לשוט אל הגדה השנייה עם הקרוואנים.
איך?
נעלה עם הקרוואנים למעבורת נושאת רכב ונשוט אל הגדה הנגדית של האגם הגדול ביותר בגרמניה.
בדרך נשמע הסברים על האגם ועל שיתוף הפעולה המופלא ויוצא הדופן של התושבים הדרים לגדותיו.

מעבורת רכב

מעבורת קרוואנים

 

   • אי הפרחים והפרפרים

גשר מהיבשה יוביל אותנו אל האי היפה, אי שכולו פארק פורח בשלל גוונים וצבעים.

נטייל בשבילי האי המטופחים ונהנה ממראות מרשימים של מרבדי פרחים מהממים ביופיים, ממראה עצים אדירים, מזרקות, פינות נוי, פסלי פרחים מרהיבים ומעוצבים ועוד.

כל בני המשפחה, כולל הקטנטנים לא יוכלו לשכוח את הביקור המקסים בחממת הפרפרים המדהימה. אלפי פרפרים ססגוניים ויפהיפיים עפים מסביבנו בתוך החממה ומתיישבים על הכתף, על היד, על האף…

אי הפרחים

פרחים לילדים באירופה

פרחים ופרפרים שייט

 

  • חניון קמפינג בגרמניה

יום שישי 24.09.2021

גרמניה היער השחור

 • נקיק מים

הטבע המרהיב שמסביבנו מקסים אותנו ואנו מנצלים את ההזדמנות להנות ממנו במיטבו.
האזור בו אנו מטיילים משופע בפינות חמד יפות ומפתיעות. בכל נסיעה הנופים הדרמטים מפעימים וכל נקודת עצירה בדרך היא גלויית נוף נהדרת.
מתאים לנו ללכת קצת בתוך היופי הזה, לנשום את האויר הצח ולהנות מהטבע במיטבו. נקיק מים הוא בדיוק היעד המתאים לחוויית הליכה במסלול טבע יפה ביותר.
באזור הרי האלפים זורמים מים רבים בזרם חזק ובעוצמה. הסלעים העומדים בדרכם של המים נישחקים בתהליך ארוך של שנים רבות. המים חותרים בהתמדה בסלעים וכך נוצר ערוץ המהווה נתיב זרימה למים.
לשמחתנו, באזור בו אנו מטיילים נוצרו נקיקי מים ובאחד מהם אנו נטייל ונהנה מחוויית טבע מרתקת. לאורך נתיב המים, על שבילים וגשרי עץ כשמסביבנו צוקים גבוהים נלך במסלול נעים מישורי ונוח. חוויית טבע קסומה.

טיול יום עם ילדים בגרמניה

טיול עם ילדים בנקיק

נקיק אוסטריה

נקיק מים גרמניה

 

 

 • מפעל זכוכית

תעשיית הזכוכית היתה ועודנה חלק מאיפיוניו הבולטים של היער ההשחור. נסביר ונספר כיצד קשורה תעשייה זו לאזור, נברר מה צריך להשיג על מנת ליצר זכוכית ומהיכן הגיעו המרכיבים לאזור.
נבקר במפעל לניפוח זכוכית בו נוכל לראות ולהתרשם מניפוח זכוכית בשיטה העתיקה והמסורתית ונוכל לנפח בעצמנו אגרטל זכוכית משלנו- חוויית של עשיה ויצירה ולמזכרת מיוחדת.

 

 

 • הכפר הפתוח של היער השחור

תוך כדי נסיעה באזור היער השחור אנו צופים בנוף ונהנים מייחודו של האזור היפה המעוטר בין היתר בשלל בתים וחוות.
בביקור בכפר הפתוח של היער השחור ניכנס למתחם בו הוקמו מחדש בתי מגורים וחוות עתיקות ששימשו את תושבי היער השחור במאות השנים שחלפו. הזדמנות נהדרת להציץ לאחור, אל ימים רחוקים ואחרים.
נספר על אורח החיים באזור לפני מאות שנים. כיצד חיו באזור בימים קשים בהם לא היו אמצעים טכנולוגים מתקדמים, כלי תחבורה ממונעים ועוד. כיצד שרדו את החורפים הקשים והארוכים, כיצד ניהלו חוות גדולות כל כך מדוע בנויים הבתים כפי שהם בנויים ועוד ועוד. נערוך השוואה והקבלה לחיינו היום לעומת חייהם של תושבי היער אי אז בימים רחוקים. ניכנס לבתים ונראה את האביזרים הכלים והרהיטים העתיקים של בני המקום, נטייל במתחם ונצפה באסמים, בבתי מלאכה, במחסנים ובכלי עבודה ישנים, ברפתות ובאורוות, בגינות ובמזווה. מעניין, מסקרן ומלמד.

כפר פתוח

כפר פתוח ביער השחור

כפר פתוח בגרמניה

כפר פתוח

 

יום ראשון 26.09.2021

גרמניה

 • פארק אירופה

גולת הכותרת של הבילוי המשפחתי בטיול שלנו בפארק השעשועים הגדול בגרמניה המארח מעל לארבעה מליון מבקרים בשנה. ניכנס למתחם הפארק בבוקר ונהנה במשך יום שלם, עד שעת הסגירה בערב ממגוון ושפע של מתקני שעשועים ומופעים אקרובטים ומרתקים המתאימים לכל בני המשפחה בני כל הגילאים.
הפארק מחולק לשישה עשר אזורים. שלושה עשר אזורים המוקדשים כל אחד לאחת ממדינות אירופה.
בכל “מדינה” – מעבר להנאה ולחווייה מהמתקנים ומהאטרקציות נזכה גם לטעום מטעמי אותה המדינה, להנות מסגנון עיצוב ותפאורה אופייניים וממופעים תואמים למדינה.
שלושה אזורים נוספים בפארק אירופה מוקדשים ומותאמים לילדים צעירים יותר, לפעוטות ולקטנטנים.

 

 

 • חניון קמפינג בגרמניה

יום שלישי 28.09.2021

גרמניה

 • נסיעה לכיוון מינכן
 • מוזיאון מרצדס

בשנת 2006, במלאת מאה שנים למכונית הראשונה שיוצרה על ידי דיימלר-בנץ, במבנה מרשים ויצירתי במיוחד, נפתח מוזיאון מרצדס בנץ.
במוזיאון המעוצב והיפה במיוחד מוצגים מעל למאה ושישים דגמי מרצדס בנץ לדורותיהם לפי סדר כרונולוגי החל מכרכרה ממונעת ועד לרכבי הפורמולה של החברה.
יורדים בספירלה עם הזמן ופוגשים בדרך מכוניות נדירות ומיוחדות- כל אחת ואחת מהן- פיסת היסטוריה וסיפור מעניין. המכונית על שלושה גלגלים והמרכבה ללא סוסים הן שתי המכוניות העתיקות ביותר בעולם, הלימוזינה שיוצרה בשנות השלושים עבור קיסר יפן- כל כולה עבודת יד, הרכב שיוצר עבור האפיפיור פאולוס השישי וכמובן- מכונית המרוץ המפורסמת משנות החמישים- חץ הכסף.
ובנוסף כמובן המכוניות החדשות החדשניות הממוחשבות והמפוארות של חברת היוקרה מרצדס בנץ.

 • חניון קמפינג בגרמניה

סרטון מטיול דומה

× דברו איתנו