מסלולי הטיולים של 2022 כבר כאן! לפרטים נוספים לחצו כאן!

מטיילים כותבים

משפחת זגלסקי

 נסענו עם רונית ורונן גלבוע פעמיים- לטיול כוכב לפני כמה שנים לסלובקיה ווינה ולטיול קרוואנים השנה לאוסטריה,  גרמניה, שווייץ וצרפת.  

לא מדובר בטיול מאורגן שגרתי אלא בטיול כיפי במיוחד, שאורגן במיוחד למשפחות עם ילדים המתחשב בצרכים של  הילדים בכל הגלאים וגם במבוגרים. טיול שנהנים בו כולם בלי יוצא מן הכלל.  

הטיולים מאורגנים לכעשר משפחות ישראליות שבעצם מטיילות ביחד . גם הילדים וגם מבוגרים מתחברים במהרה-  הטיולים המשותפים והחוויות שחווים יחד ממש יוצרים את החיבור .  

טיולים מתוכננים בקפידה עד הפרט האחרון, מותאמים ומשתנים ע"י רונית ורונן בהתאם למזג האוויר ההפכפך  האירופאי. אין מספיק מילים לתאר את הרגשת הסיפוק שמלווה גם במהלך הטיול וגם לאחריו, הרגשה כמה הספקנו,  כמה ראינו, אפס תקלות. קיים ליווי המתמיד ותמיכה בכל סיטואציה. הטיול שהוא גם ביחד וגם לחוד, תמיד יש זמן פנוי  למשפחה ותמיד מקבלים הסברים ועזרא מקסימלית. אנחנו ממליצים בחום לנסוע עם רונית ורונן, אנשים מדהימים  שאין כמוהם. 

להתראות בטיול הבא

משפחת זגלסקי

משפחת כהן

רונית ורונן היקרים,

עברו להם כמה ימים מאז שחזרנו מהטיול המופלא וההתרגשות עדיין לא פסקה.

טיול הקרוואנים שלנו תוכנן כבר לפני כמעט שנתיים אך בגלל תקופת הקורונה המיוחדת נדחה לו כמה פעמים ובסוף בהתרגשות רבה ובחשש  לא קטן יצאנו לטיול בסוכות 2021.

בחששות כבדים שמשהו ישתבש לנו בדקה האחרונה יצאנו לשדה התעופה עם חלום לטיול מיוחד, אך בדקה שנפגשנו בשדה התעופה במינכן אתכם כל החששות שלנו נעלמו ומשם הכל זרם בכיף גדול.

כל יום נעשו שינויים שיתאימו לתקופת הקורונה, לתנאי מזג האוויר ולכל הקבוצה – כן, לכל הקבוצה! איך יכולתם לחשוב ככה על כולם בצורה כל כך מדויקת ומפורטת רק על זה מגיע לכם פרס נובל.

הצלחתם להרכיב לנו קבוצה מיוחדת של אנשים מגוונים, כל אחד מצא לעצמו את החבר המתאים לו.

להרכיב לנו טיול מדהים שיתאים לילדים ולמבוגרים כאחד.

היחס האישי שלכם לכולם, המחשבה על כל פרט וצורך פשוט מדהים!

הידע הרב שלכם על המקומות שהגענו עליהם, היכולת להסביר ולתת מידע חשוב ומעניין והכל "בגובה העניים" רק העצים את הטיול ונתן לכולנו ערך מוסף מטורף.

בכל דקה בטיול (אפילו באמצע הלילה, מה אתם לא ישנים אף פעם???) היה לנו אוזן קשבת או מישהו שיעזור וייתן תשובה לכל שאלה (קטנה כגדולה), בקשה או צורך.

רצינו להודות לכם מקרב לב על השבועיים היפים שבילינו איתכם. היה לנו כיף גדול!

תודה ומצפים להיפגש בקרוב (בארץ ובטיול הבא).

אוהבים, משפחת כהן (הכתומים) – אביב, אלעד, שי, רועי ושחר.

משפחת כהן - 2

משפחת כהן - 1

משפחת דגני

משפחת דגניטיול קרוואנים ספטמבר 2021

אנו בתקופת הקיץ, השנה היא 2021, וזו היא כבר שנה שנייה לקורונה, אין לנו שום תוכניות לנסוע לחו"ל ולעבור את הגיהנום המתואר כל ערב בחדשות ובו אנשים תקועים בטרמינלים ברחבי העולם בשל שינויי החלטות המדינה לעניין חיסונים/ בדיקות/ מדינות אדומות, צהובות וירוקות המשנות צבען מדי בוקר ובקיצורחוסר וודאות אחד גדול ויומיומי לעניין היציאה מהארץ, ועוד יותר לעניין החזרה

שמועות עקשניות מתגנבות לאוזנינו על טיול קרוואנים המתגבש לאירופה, שמוציא זוג מיוחד במינו "מהשכונה". לאחר הפעלת מודיעין ובירורים שונים, הצלחנו לעלות על עקבותיהם, להיפגש ולהתאהב בהם ובלו"ז.

בתוך כמה ימים אנחנו מקבלים החלטה להצטרף, הורים+3 בנים בוגרים (15,24,27 ,עוד אחד נתקע בצבא) וכלה אחת, ובביצועה היעיל של רונית נרכשים כרטיסים, ביטוחים, תיקים בנפח היכול לאחסן גופות ועוד
בבית נערמים בינתיים שמיכות, כריות, בגדי חורף וקיץ, פנסים, קפה, שקדי מרק, טחינה ועדיין רשימת הציוד ההכרחי נדרשת להרבה השלמות.

מכיוון שתכולתו המקסימאלית של הקרוואן היא 5, לקחנו שניים והמשמעות היא שאבא ואמא נשארים ברכב לבד וללא השגחה! מי יודע, אי"ה בשנה הבאה נוציא דרכון נוסף

בשל האירועים המתרחשים במדינה והאנדרלמוסיה בקבלת ההחלטות הבינמשרדיות, אנו מקבלים הודעה על כך שטיסת אלעל התבטלה, ואיתה הטיול. באסהאולי ניסע שוב לטיול ג'יפים בירדן? שוב ליוון? אבל, רונית שוב מכה את כל התחזיות ומוצאת לחבורה טיסת חילוץ של לופטהנזה. מזל שלא הספקנו לקבל החלטות

במינכן נאספת כל החבורה. עוד 7 משפחות כמונו, מלאות ילדים, תיקים עצומים ומזוודות ומזוודה אחת שלא הגיעה (לא שלנו, מזל…). עולים לאוטובוס שייקח אותנו להתארגנות במגרש הקרוואנים. חבורה לתפארת.

באותו היום אנו חוצים את הגבול לאוסטריה, שם יתחיל מסענווואחד מסע, ולא נפרט יותר.
את זה נשאיר לכם לגלות לבד ברגע שתבחרו לצאת  אליו.
אבל מה שכן נספרמעבר לחבורה הנחמדה שהתגבשה מיום ליום בטיול, זכינו לקבל מרונית ורונן ,זוג מושלם ומשלים, כל אחד ותחומו, חוויה שלא תשכח.  מקצוענים, מאורגנים להפליא, מלאי ידע תורה ותכנים, מקושרים, מפתיעים, שיודעים לג'נגל ולאלתר, סבלניים, רגישים, הכל בדאגה ואהבה עד לפרטים הקטנים ביותר.

האהבה ביניהם והאהבה שלהם למקומות, לטיולים, לעשייה והנתינה, שרתה גם עלינו והפכה את המסע המיוחד הזה לחוויה יוצאת דופן ומיוחדת במינה בזכותם.

מסע שבכל בוקר התעוררנו בו ליום מתוק עם שיר חדש בלב, מסע מבית עם בית ועם משפחה אחת גדולה. אחד הטיולים הטובים, אם לא הא!

תודה לכם רונית ורונן.

באהבה, מש' דגנישדות ים קיץ 2021

משפחת שואט

רונית ורונן יקרים , רצינו להודות להם על החויה המדהימה ובלתי נשכחת. 

ההכרות שלנו התחילה עוד בארץ לפני היציאה לטיול. כבר מרגע הראשון היה ברור שאתם  אנשים מקסימים, אכפתיים ומקצועיים, גמישים.  עוד לפני היציאה ההסבר היה מפורט מדויק .  כל הציפיות שאנחנו פיתחנו לגבי הטיול , התגשמו עד הפרט האחרון .

רונית יקרה, תודה על כל הליווי האדמיניסטרטיבי באופן מקצועי ביותר, בלי לפספס פרט אחד קטן. על הקניות שנעשו לפני ההגעה שלנו . על ההתחשבות בצרכים של כל משפחה. הצלחת להציל את הטיול, אחרי הביטול  בעקבות הקורונה.  את ורונן הגשמתם לנו את  החלום . 

רונן יקירי, תודה לך על הידע שלך שהעברת לנו בכל המקומות ההיסטוריים שביקרנו. זה היה מותאם גם לילדים וגם למבוגרים כאחד  . 

הילדים כל כך התחברו עליכם עוד ביום הראשון ולא מפסיקים לדבר עליכם עד עכשיו. מזכירים את שיר הבוקר שכל משפחה הייתה בוחרת וכולנו שרנו יחד בבוקר . על השוקולדים שכולם קיבלו בבוקר . בנוסף לכל זה לא שכחתם מי חוגג את ימי ההולדת והפתעתם אותנו …. אין מילים לתאר . 

טיול הקרוואנים הראשון שלנו , בתקופה מאתגרת מאוד, תקופת הקורונה . היה אחד הטיולים שלא נשכח.  מאורגן עד הפרט האחרון, אם זה מבחינת זמנים, אטרקציות מגוונות  ומותאמות לכל המשפחה, חניונים נקיים ומסודרים. בחירת דגמים הקארוונים הייתה מוצלחת  ביותר. הקארוונים היו מרווחים, מיטות נוחות  , מאובזרים בכל מה שמשפחה צריכה. 

מה עוד אוסיף… תודה ענקית על כל הליווי ,תמיכה וגמישות . הטיול היה מושלם , אנשים מדהימים .

אני בטוחה שאנחנו עוד נצא  יחד לטיולים , אתם זוג משמיים, מלאכים שלנו 

אוהבים אתכם מאוד

משפחת שואט 

אלי, גילי , ליאל, נועה ואדם 

טיול קרוואנים למשפחות סוכות 2021

משפחת דביר

רונית ורונן היקרים!

כבר הרבה זמן שאני רוצה לכתוב לכם מכתב תודה על החוויה העוצמתית שעברנו בטיול הקרוואנים בקיץ האחרון עם כל המשפחה, אבל אני יודעת שלא בטוח שאצליח למצוא את המילים שיתארו את גודל ההנאה והחוויה שחווינו וגם חושבת שכל מה שאכתוב, כבר נכתב…

אז החלטתי לנסות, כי בכל זאת חשוב לי שכל העולם ידע מי אתם ועד כמה מיוחדים שאתם! אני מאמינה שהמילים יזרמו מעצמן…כי ככה זה כשכותבים מהלב. 

אז בהתחלה, זה היה נראה כמו עוד אחת  מהפנטזיות שלנו. טיול קרוואנים באירופה עם כל המשפחה. לא משהו שבאמת יקרה במציאות, אלא רק עוד משהו לחלום עליו. 

לאט לאט הנושא עלה שוב ושוב וכאילו שמשך אותנו להתעניין ולקרוא. צ'וטטנו באינטרנט ונתקלנו באתר שלכם ובשפע ההמלצות. קראנו וקראנו, ראינו סרטונים והחשק רק הלך וגבר. החלטנו להרים טלפון. סתם בשביל הכיף…מה כבר יכול להיות? נברר ובטח זה יעלה מלא כסף ונוכיח לעצמנו שזה יכול להישאר רק בגדר חלום כמו שחשבנו. משיחת הטלפון הראשונה, את רונית, הצלחת לשדר בקולך הנעים, רוגע ושלווה ולא היית צריכה להתאמץ יותר מדי כדי לשכנע אותנו להגיע לפגישת היכרות. מכאן לשם הכל התגלגל כל כך מהר…רק מלהביט בשניכם, כל כך שלווים ורגועים. אפילו שהיה קר בחוץ וירד גשם, הצלחתם בקלות לחמם את ליבנו ודאגתם לתת מענה לכל שאלה אפשרית שעלתה. לא הסתכלתם על השעון, לא מיהרתם לשכנע אותנו…פשוט שוחחנו כמו חברים, בלי לחץ. הכל זרם ללא מחסומים. בקיצור…הוקסמנו. 

לא היה יותר מדי מה להתלבט, פתאום הכסף כבר לא שיחק תפקיד, פתאום החלום היה נראה קרוב מתמיד…רף ההתרגשות עלה והנה מצאנו את עצמנו סופרים את הימים לקראת החוויה המרגשת.

היום, חודשיים אחרי, אנו עדיין חשים את עוצמת ההנאה שחווינו, נזכרים בנופים המדהימים, באתרים המיוחדים, באטרקציות המלהיבות, בצחוקים המשותפים עם כל המשפחות האחרות, באחדות של כל הילדים וגם בעצבים…. ומה שנשאר הוא טעם עז של געגוע ותמונות שננצרו למזכרת עד!

רונית ורונן היקרים שלנו, אנו רוצים להודות לכם על שבזכותכם זכינו לשבועיים מדהימים בהם לקחתם אותנו להרפתקה שלא ידענו כמוה לפני כן. גם הקושי שהיה קיים (בעיקר בהתחלה) התגמד לעומת מידת ההנאה וההפתעות הרבות שעברנו בכל רגע ורגע מהטיול הקסום. דאגתם לכל צורכנו ומעבר לזה. אתם זוג מעורר השראה ואנו מצפים לטיול הבא….

אוהבים ומתגעגעים לכל רגע,

רוית, אודי והילדים ☺ 

משפחת דביר

משפחת אלפסי

רונית ורונן היקרים

מהרגע הראשון שראיתי את המודעה על הטיולים שלכם , דרך השיחות שלי עם רונית

הרגשתי שאני בידיים טובות. ידעתי שהטיול הזה נבנה עבורנו.

חווינו טיול מקסים, נהנינו כולנו (גילאים 6, 10, 12, 45, 54) 

לא הפסקנו להתפעל מהמקומות , האטרקציות , הילדים היו בעננים… 

ואלו ילדים שלא קל להוציא אותם מהבית .. לכן היה תפור עלינו הקרוואן

שהיה לנו בית בשבועיים האלו.

חלק מהמקומות נדמה שנפתחו במיוחד בשבילנו, לא היה עמוס –תקופה פשוט מעולה בשנה.

גם מזג האויר היה מושלם וניווטתם היטב בין טיפות הגשם שירדו פה ושם .. 

הרגשנו שאתם מנסים רק לתת עוד ועוד.. (פתאום 4 שעות סיור בשטרסבורג המדהימה..)  

תודה על שחשבתם על כל הפרטים הקטנים  שהם כל כך חשובים בכל מקום שהגענו..

תודה על עשרות הפינוקים בכל בוקר והלחמניות החמות עד הקרוואן

קיבלנו מתנה נפלאה

רונן, ליוות אותונו בכל אטרקציה , היית איתנו בכל שנייה ביום מהבוקר ועד שהולכים לישון

תמיד זמין , תמיד עם חיוך . 

ורונית – מתכננת על חלל ! 

כבר מחכים לטיול הבא איתכם  

מיקי עינת טליה זוהר וכפיר 

משפחת אלפסי

משפחת אלפסי

משפחת טולציס

רונית ורונן היקרים,

הגענו אליכם לפגישת היכרות באחד מימי  דצמבר הקרים, כבר בפגישתנו הזו נסכתם בנו תחושת ביטחון- בנעימות וסובלנות הסברתם מה צפוי בטיול, השבתם לכל שאלותנו והבטחתם- יהיה כיף, חוייה בלתי נשכחת!

בסיומה של אותה הפגישה הראשונית, משהו באינטואיציה גרם לנו לסמוך עליכם ואמר לנו שאת הטיול הזה אנחנו לא רוצים להחמיץ.

הבטחתם וקיימתם בענק, עוד בשלבי ההכנה לקראת הטיול, המפגש המקדים עם המשפחות, התדרוך המפורט והירידה לפרטים לפני ובמהלך כל הטיול הפכו את החוויה הזו לבלתי נשכחת עבור כולנו.

במהלך הטיול לא הפסקתם לדייק את המסלול בהתאם לצרכים, לרצונות ולמזג האוויר כדי שנפיק מכל יום ויום וכל מקום את הטוב ביותר, הייתם קשובים לכולם וידעתם מצוין איך להביא את הקבוצה שרק לפני ימים ספורים היו זרים גמורים, לאווירה חמה, משפחתית ומחבקת.

את הסינרגיה המושלמת בינכם אי אפשר לפספס והסינרגיה הזו מקרינה לכל פרט וחלק בטיול.

אנחנו מבקשים להודות לכם על חוויות בלתי נשכחות, על זכרונות שנחרטו לא רק בראש אלא בעיקר בלב, על החום והדאגה הבלתי נדלים, אתם ללא ספק ההבדל בין טיול טוב לטיול מושלם, מקווים שתזדמן בפנינו האפשרות לטייל איתכם שוב.

בחיוך והערכה רבה,

זוהר, אושרית, שחר ומיה טולציס

משפחת טולציס

משפחת דיין

רונית ורונן במה אתחיל…

לאחר חיפושים ארוכים אחר יעד וסוכנות נסיעות וטיולים מאורגנים , לטיול ראשון בחו"ל.. 

נכנסתם לחיינו דרך קפיצה של פוסט בפייס , ומאז סחפתם אותנו למצב של הסכמה לטיול ראשון בחיים בחול כטיול אקסטרים, ארוך במיוחד עם התארגנות מיוחדת… עם *מלא* חששות: מי יהיו המשפחות הנוספות? האם כולם יזרמו ויהיה כיף ? האם הילדים יהנו? האם זה יהיה פשוט להתנהל בקראוון במשך שבועיים שלמים?

*ואפילו* היינו קרובים לבטל, *אבל* שיחה אחת איתכם השרתה הרבה נחת ושלווה שהכל יהיה הכי בסדר בעולם ושאין לנו ממה לדאוג.. 

והיום לאחר שבועיים של כיף , וחוויות בלתי נישכחות, עוצמת למידה עצמית , למה אנחנו כמשפחה וכיחידים בתוך המשפחה וכל אחד לעצמו , מסוגלים לעבור ולהתגבר שאין כמותה..

וכעת נותר לנו רק לומר לכם  תודה ענקית :

על כל בוקר עם שיר שהזכיר ילדות ובית.

לך רונן על ההדרכות , ההסברים והיציאה עימנו לכל המסלולים..

לך רונית על שלא נחת לרגע ותמיד עם יד על הדופק והמחשב שהכל יהיה כמו שצריך ,גם שהתפקששו הזמנים..

תודה ענקית לשניכם על: בחירת 10 משפחות מדהימות , איכותיות שאין כמותם,  ההשקעה העצומה, על שעות של סבלנות ועשייה, על החיבוקים והשראה הנחת מתי שרק צריך..

יש עוד ים תודות ומילים לתאר את החוויה הזו  מכדי להעלות את כל זה על פוסט באתר 

ובקיצור ים של תודות על טיול *ניפלאאאאאא* ממשפחת דיין אדי חופית סהר אוריאן ואופירי

 

משפחת מהדיפור

רונית ורונן היקרים,

הפוסט שהופיע לערן בפייסבוק היה תחילתו של מסע  עבורנו.

התחלנו בהתלבטויות ומחשבות אם טיול קווראנים בכלל מתאים לנו ואם, אחרי שנים של נסיעות משפחתיות עצמאיות, מתאים לנו להיכנס להרפתקאה של "טיול משפחות".

אחרי שיחת טלפון של ערן עם עם רונית ועוד אחת משותפת בשעת לילה מאוחרת, החלטנו לתת לזה צ'אנס ולהגיע לפגישת היכרות.

כשיצאנו מהפגישה זה היה ברור! הולכים על זה בכל המרץ! הגענו למפגש משפחות וידענו שזו הולכת להיות חוויה מגניבה.

ואכן, עם יציאת הילדים לחופשה, אחרי שארזנו כמה צ'ימידנים ומזוודות יצאנו ל"יציאת מצרים" שלנו-

טיול קרוואנים פסח 2019!

הטיול היה מדהים, חווית הקרוואן עלתה על כל הציפיות, הקבוצה היתה מלאת ילדים מדהימים והורים שעשו את הטיול הזה למה שהוא- חוויה בלתי נשכחת!

ומעל לכל, אתם- רונית ורונן- שדאגתם לכל פרט ופרט- מאסימונים למכונות כביסה ועד שינויים במסלול בהתאם לצורכי הקבוצה, מזג האוויר, זמינות החנייה וכו'. תמיד חושבים על כולם ובשביל כולם. תמיד כמה צעדים קדימה.

אין ספק שאתם, הידע, הניסיון רב השנים שלכם ומעל לכל נועם ההליכות והחיוך, אתם גרמתם לכך שמ"טיול משפחות בקרוואנים" זו הפכה להיות חוויה משפחתית ייחודית ומדהימה.

תמשיכו להנות בדרכים ולגרום למשפחות רבות כמונו לאסוף זיכרונות וחוויות לחיים. 

תודה ענקית, כבר מתגעגעים, משפחת מהדיפור, הקרוואן האדום, באר שבע, אפריל 2019

משפחת מהדיפור

משפחת חבושה

חוויה מדהימה! ממומלצת ביותר!

ממספר משפחות שלא מכירות, חזרנו לארץ כקבוצה מגובשת אחת, של מבוגרים שנהנו מכל רגע  וילדים שמחים, שלמדו, ונהנו, וראו עולם. מצד אחד לכל משפחה היתה האינטימיות שלה ומצד שני, בין רגע הפכנו לשלם אחד שערכו היה פי כמה מסכום חלקיו! 

רונית ורונן גלבוע מעל ומעבר לכל דמיון! במקצועיות, באחריות, באהבה ובסבלנות!

 

משפחת חבושה

משפחת חבושה

משפחת כהן

רונית ורונן ,

ואוו כמה כיף היה,שבועיים של חוויה משפחתית מדהימה.

משפחת כהן

זה היה טיול קרוואנים ראשון שלנו , היו לנו חששות אם חופשה בקרוואן מתאימה לנו ,זו חופשה או עבודה (בישול , נהיגה , ניקוי שירותים ?!) , טיול עם קבוצה שאנו לא מכירים (אנחנו לא עושים טיולים מאורגנים ואוהבים את חופש שלנו כמשפחה). 

מצד שני ידענושאחד הדברים שעושים אותנו מאושרים זה לצבור חוויות זוגיות ומשפחתיות וטיול בקרוואן באירופה יכול להיות בדיוק זה ….

נסכם בזה שאנחנו כל כך שמחים שיצאנו לטיול הזה –  אחד הטיולים הכי מדהימים שהיו לנו גם כבוגרים וגם כמשפחה. יש כל כך הרבה חוויות לספר על המקומות, הנופים , ההסברים האנשים והפעילויות אבל נדגיש מה שבעניינו מיוחד ולא מובן מאליו :

  • רונן ורונית , בכל יום באו לידי ביטוי המקצועיות הידע והניסיון שלכם ואיך אתם עושיםהכל עם  נתינה גדולה, מכל הלב ותמיד בחיוך . גם אם היו תקלות (מכאניות) או מזג אויר לא צפוי שדרש עדכון מסלול, לא הלכתם לישון עד שהכלתוכנן וכולם מסודרים, כיף ותענוג לטייל לצדכם. 
  • "נפתח לנו התיאבון" לחופשות בקרוואן , זו הייתה הראשונה אבל בזכותכם לא האחרונה.
  • המשפחות המדהימות שפגשנו– חששנו מלטייל עם משפחות שאנו לא מכירים אבל דאגתם גם לזה – אנשים מדהימיםשמקווים שנהיה בקשר כל החיים (המפגש הבא כבר נקבע) ערך מוסף גדול לחוויית הטיול. 

ומה אמרו הילדים בסוף החוויה :

עינת (בת 5) – הטיול הכי כיף בחיים שלי!

דפנה (בת 7) –שבועיים לא מספיק רוצה לפחות חודש

אוהד (בן 10) –בואו נעשה עוד טיול אבל רק עם רונן ורונית – הם הכי טובים (הוא מתגעגע לחניון בלום)

ממשפחת כהן באהבה

משפחת ליאור

כמעט חודש אחרי….

רונן ורונית,

את האמת, חשבנו עליכם הרבה מאז הטיול, והרבה גם חשבנו עלינו, ועל כל החוויה המיוחדת במינה שעברנו כמשפחה בטיול הקרוואנים (שלכם). חופש גדול, קיץ 2018.

ורק עכשיו, כשאני מתפנה לסדר את האלבום הדיגיטלי, מתפנה גם לכתוב לכם מעומק הלב כמה מילים, שמגיעות לכם. ככתומים צריכים להמשיך להצדיק את השם שיצא לנו (למה הכתומים תמיד אחרונים?? 😉).

זר לא יבין זאת. לא מדובר בטיול סטנדרטי, וגם לא כזה שהיינו עושים כמוהו לבד. זה משהו אחר.

אם היינו שם לבד כנראה היינו "מפרגנים" לעצמנו עוד שעת שינה, אבל אולי מפספסים את האומגה הענקית או את המעבורת אליה הצלחנו להגיע בשקיעה.

אם היינו לבד כנראה היינו מתקלחים יותר זמן ובטח שיותר מוקדם, אבל מפסידים את הכדורגל והריקודים של הילדים על הדשא עם החברים. 

אם היינו לבד כנראה היינו מטיילים לאיטנו עוד זמן כתיירים בעיירה ואולי לא מפספסים את השווארמה שנסגרה לרגע, אבל מפסידים את ההסברים המרתקים והמעשירים, ומציאת החנייה המתאימה בול לגודל הקרוון.

אם היינו לבד כנראה היינו נשארים עוד לילה באתר קמפינג השני, כי הוא היה כזה יפה ועם בריכה שלא הספקנו כי כולנו היינו חולים… אבל אז אולי היינו מפספסים את החווייה הנהדרת בחניון הקסום והמפנק ליד אינסברוק, בו אפילו הספקתי לרוץ על הבוקר.

אם היינו לבד כנראה היינו מוותרים על הרפטינג ה"סוער", אבל גם לא היו נשארות לנו כאלה תמונות מדליקות מהחוויה, ובכלל כנראה היו לנו הרבה פחות תמונות של יחד כל המשפחה, כי לא היה מי שיצלם כל רגע…

כשחזרנו הבנו כמה הכל באמת היה פשוט חוויה!!

רונן, תודה לך מעומק הלב על החיוך התמידי, והאנרגיות שלא נגמרות באף שעה של היום, ומול אף קושי או מזג אויר. תודה על הסברים מעניינים שקולעים לכל גיל, ועל היכולת שלך להיות נוכח-נפקד ביננו, משמעותי ועם זאת נותן לנו המון מרחב כמשפחה, והזדמנות פשוט להיות איך שאנחנו.

רונית, תודה על כל הארגונים מאחורי הקלעים. אין ספק שהטיול לא היה מצליח לולא כל כרטיס כניסה שחיכה לנו, וביטל לנו את זמן התור, כל מפתח כניסה לחניון ומקום חנייה מדויק עבורנו, כולל הסבר התמצאות מדוקדק. תודה על הנשנושים הקטנים שהעלו חיוך כל בוקר, ועל הלו"ז המוקפד…

ולשניכם – תודה על חוויה יוצאת מגדר הרגיל, על הארגון והאיזון בין סגנונות הבילוי והאטרקציות, כך שיתאימו גם לגדולים וגם לצעירים. תודה על ההזדמנות לשחרר ולא לדעת כלום (באמת כלום) על מה יהיה מחר, ובעיניים עצומות לבטוח, ולדעת שיהיה הכי טוב שיכול להיות!! 

חזרנו עייפים, כן, אך גם מאוד מרוצים ועמוסי חוויות שלא יישכחו לעולם…

תודה,

אוהבים ומתגעגעים,

משפחת ליאור – גלי וירון, שירה איתי ואלעד.

משפחת לוטן

לרונית ורונן הנפלאים

רצינו להודות לכם על החוויה המדהימה שעברנו איתכם בקיץ האחרון- טיול קראוונים ביער הבווארי. 

האוירה הטובה שהשריתם, המקצוענות הבלתי מתפשרת והגמישות לצרכים של כל משפחה ומשפחה גרמו לקסם המשפחתי שלנו והחברתי עם יתר המשפחות פשוט לקרות.

לנו זה ברור שהטיול היה יריית הפתיחה לטיולי קראוונים נוספים שלנו וכמובן שאיתכם ☺ אז קדימה, מחכים ליעדים הבאים!

אוהבים מאוד וכבר מתגעגעים

משפחת לוטן – אלי, יערית, נועם ויאיר ☺

משפחת לוטן

משפחת סקאי

בקיץ האחרון החלטנו לעשות משהו משפחתי מיוחד שעוד לא עשינו בעבר… משפחתנו מורכבת משני בנים בני 12 ו- 10, ובת בת 8 וכמובן אנחנו ההורים.

בעבר טיילנו ביוון ויצאנו למספר קרוזים בקאריביים, טיולי מחנאות, טיולים יומיים בפארקים של רשות הטבע והגנים. חיינו בארה"ב עד לפני זמן קצר. בקיצור, עשינו הרבה!

חפשנו לעשות משהו חדש שעדיין לא הכרנו…שבועיים טיול קראוונים בגרמניה, שוויץ, אוסטריה וצרפת.

אישתי נחשפה לפירסום של "נוהגים לטייל" בפייסבוק, ואחרי שקראנו כמה חוות דעת של משפחות שטיילו איתם, החלטנו יצור קשר. 

קבענו פגישה עם רונית ורונן ומייד הבנו שעומדים מולנו מקצוענים אמיתיים. הרושם הראשוני התקבל מהירידה העמוקה לפרטים והחשיבה שנובעת מניסיונם הרב בהובלת טיולי קראוונים בחו"ל והכרת התרבות של כל איזור ואיזור ואנשי קשר ביעדים הרבים. מלכתחילה אהבנו את המסלול המעניין ובחירת האטרקציות המגוונת כשהילדים עומדים במרכז.

אבל, זה היה רק קצה הקרחון … במשך כל הטיול, רונית ורונן לא הפסיקו להפתיע אותנו ואת כל שאר המשתתפים ברמת המוכנות, הגמישות, היעילות, הניסיון, הידע, החשיבה והמקצוענות, כל זאת על מנת למקסם את החוויה על אף התנאים המשתנים בשטח כמו מזג אויר בוגדני, גשם, רוח חזקה… לרונית ורונן תמיד הייתה תשובה הולמת שעזרה לנו להנות מכל היעדים שהובטחו ואפילו להרוויח מספר יעדים נוספים שלא היו מתוכננים.

אחד הדברים שהרשים אותנו במיוחד, הייתה העמידה בזמנים, למרות שלכל משפחה היה החופש לעשות כרצונה בלי לפגוע בהנאת הכלל, וההתחשבות הרבה בצרכים המשתנים, אספקת דברים שאפילו לא חלמנו שנזדקק להם – לרונית ורונן היה ברזרבות…

ממש, אין מילים להביע את הוקרתנו לזוג המדהים בחוויה שנצרור לשנים רבות!

משפחת סקאי

משפחת שמחון

רונית ורונן היקרים

לא פשוט וכלל לא קל לסכם בכמה מילים שבועיים כל כך מיוחדים. שבועיים גדושים בחוויות, הנאה, צחוק, אתגרים, עזרה הדדית, אכפתיות והמון שמחה ואהבה. שבועיים של גיבוש משפחתי, של המון יחד והמון נחת. 

שבועיים בהם הכרנו חברים חדשים, חברים לחיים! תוך זמן קצר הפכנו למשפחה אחת גדולה, מה שהעצים את החוויה והוסיף לכל ההנאה.

ועל כל החוויה המדהימה הזו ניצחתם אתם, רונית ורונן, המדהימים!

דאגתם לכל אחד ואחת מאתנו מקטן ועד גדול, הקשבתם, תמכתם, עודדתם ואפילו אתגרתם כשהיה צריך. עשיתם כל שרק ניתן כדי שיהיה לנו הכי טוב שאפשר ואכן כך היה. דאגתם לכל פרט ופרט ואת הכל עשיתם עם חיוך ומילה טובה. הטיול הזה ייחקק בליבנו לעד וכמו שאמרו הילדים: "זכינו בחוויה מיוחדת של פעם בחיים…."(נראה לנו שאתכם זוהי רק ההתחלה).

אז תודה גדולה לכם רונית ורונן היקרים, על ההפקה, הביצוע והאהבה. 

ותודה לכל המשפחות הנהדרות שחלקו אתנו את החוויה. 

אוהבים וכבר מתגעגעים השמחונים הכתומים: 

רוני, מיכל, שחר, יובל ויהלי

טיול קרוואנים קיץ 2018

משפחת שמחון

לראש העמוד